Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mert szeretitek a baratotokat/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert szeretitek a baratotokat/baratnotoket?

Figyelt kérdés
A baratom azt mondja hogy nem tudja hogy mert szeret de szeret es en sem tudom mert szeretem! Ezzel mas is igy van? Attol felek hogy ez a megmagyarazatlan szerelem elmulik! Es egy nap ugy ebred fel hogy mar nem szeret! Hiszen ha azt sem tudja mert szeret! Nem tudom:|

2013. aug. 28. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy annyira összepasszol a személyiségetek,hogy nem is kell ennél több:)
2013. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom
2013. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a haját, a szemét, a mosolyát, az érintését, a csókját, azt, hogy annyira jó ember, udvarias, kedves, kreatív, vállalkozószellemű. Szeretem azt, ahogy bánik velem, egyszerűen mindent szeretek benne. :)))))
2013. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom is így van ezzel és mindenkié is aki igazán szerelmes. mert nem benne szereted a dolgokat, hanem ő magát!! a hibáit, vicceit!! mindent amit tesz, tenni akar, mond, gondol!! semmi gond nincs ezzel!! ez az amikor tényleg szereted!! ;)
2013. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De en csak attol felek hogy egy nap ez elmulik! Hogy ugy kel fel hogy mar nm szeret!

Amilyen hamar jott olyan hamar el is mulik!

2013. aug. 28. 22:04
 6/6 anonim válasza:
Ha tudod miért szereted, akkor nem is szerelem amit érzel. Ha nem tudod megmagyarázni az okát, akkor az tényleg szerelem. Ha minden nap ápoljátok a kapcsolatot, nem lesz gond!
2013. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!