Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafogadnátok a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnátok a barátotokat ha megcsalt és elhagyott titeket?

Figyelt kérdés
Megcsalt és elhagyott engem, de én most is nagyon szeretem őt. Szeretne most visszajönni hozzám. Ti visszafogadnátok?
2013. jún. 11. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
igen, bár attól függ miért és mennyiszer csalt meg, én is épp ilyen helyzetbe vagyok csak én csaltam meg a barátomat,de megbocsájtott és most minden jó :)
2013. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

"A nő olyan, mint a parketta. Elsőre lefekteted rendesen, és egy életen át taposhatsz rajta."


Ez vagy te.

2013. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Nem olyan emberekhez kell ragaszkodni, akiket te szeretsz, hanem akik téged szeretnek! Ő pedig, ha megcsalt, akkor nem szeret téged. Ne ragaszkodj olyasvalakihez, aki nem érdemli meg!
2013. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Majd megint megcsinálja. Jó veled a szex:D
2013. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De ha nem szeret miért akar visszajönni hogy szeret engem, hiányoztam neki és próbáljuk meg újra? És úgy viselkedik velem mint aki tényleg szerelmes belém és szeret engem.
2013. jún. 11. 22:29
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha egyszer megcsalt, újból meg fog.

Ha mazochista vagy, hát hajrá.

De ha rám hallgatsz, akkor keresel magadnak egy rendes fiút, aki megbízható. Hidd el, sok van belőlük csak meg kell találni őket.

2013. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

nem, a bizalom elszállt, azt visszaállítani nem igen szokott sikerülni

amúgy ha megtette, visszafogad legközelebb is megteheti Veled, szerelem ide v. oda,az agyadat használjad ne a szívedet, gondolkozzál már mire építkezel, ha nincs alap N

2013. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
kikosarazta az akivel megcsalt most meg csak jó lenne a te p*ncid is
2013. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#5: amikor először találkoztatok, akkor nem ezt mondta?
2013. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jó is volt mindig köztünk a szex ez igaz. Többször is mondta hogy az előző nőjeivel egyel sem volt neki ilyen jó mint velem. Ezt nekem is mondta meg egy haverjától is vissza hallottam....Na szép.
2013. jún. 11. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!