Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt valaki, aki idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki idősebb nővel folytat kapcsolatot vagy van ilyen ismerőse? Mit gondoltok az efféle kapcsolatokról? Tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves lány vagyok,aki bele esett egy 17 éves srácba,de nem tudom,hogy az efféle korkülönbséges kapcsolatoknak mennyire vna jövője? :)

2013. aug. 29. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
sok jövője nem nagyon szokott lenni de egy próbát mindíg megér.
2013. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Az én barátom 20 éves volt amikor egy nála 8 évvel idősebb nővel volt együtt. Sokat tanult tőle, jó volt egy darabig, de aztán rájöttek, hogy ez így nem mehet.
2013. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én csak 3 évvel vagyok idősebb nála,az is nagy baj? :/ :)
2013. aug. 29. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem korkülönbség. Ha a fiú is szerelmes beléd akkor csak rajtatok múlik a kapcsolat jövője.
2013. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi már harmincasok vagyunk és majdnem négy évvel vagyok idősebb a barátomnál. Az ő szülei között cirka három év a korkülönbség az anyukája javára. Nekem úgy tűnik, leginkább engem zavar olykor, hogy idősebb vagyok, de ez inkább csak "elméletbeli" különbség, érettségben nincs ilyen, úgyhogy jól megvagyunk. 4 és fél éves kapcsolat.
2013. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást nincs gáz szerintem. Az anyám és a nevelőapám között 9 év van. Anya 30 volt, amikor megismerte a 21 éves nevelőapám, akinek kellett úgyis anya, hogy már ott voltam én is, és a tesóm is. 10 éve vannak együtt, 5 éve házasok, és van egy közös 8 éves gyerekük a hugom.


Szóval dumálhat akárki akármit, szerintem simán megy.

2013. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyet láttam már: pasi volt fiatalabb 11-gyel, nemtom mennyit jártak előtte, de kb 3 évig voltak házasok. Tv-ben volt vmi megasztáros v x-faktoros emberke, ő 15 volt, barátnője 21 asszem ,mikor összejöttek; mikor az az interjú készült, asszem pasi volt kb 19 és még együtt voltak. Már nemtom ki volt az a srác. De amúgy 3 év az nemsok, plusz am ő is mindjárt felnőtt lesz; szerintem, ha ő is szeretné, próbáljátok meg, kb egyidősek vagytok, ha szakítotok véletlen, az meg nem a korotok miatt lesz; mert az a korkülönbség nem nagy. Ugyanolyanok lesztek, mint bármelyik másik pár; úgyértem, mintha egyidősek lennétek. Most ez a 3 év, Atyaég!!:) Volt is valahol egy ilyen kép, hogy idősebb művésznőknek 20 meg 25 évvel fiatalabb pasijuk van, és akkor ez volt odaírva hozzá: " Még nem találtad meg a párod? Ne aggódj, lehet, hogy akit neked szántak, még meg sem született" Valami ilyesmi, nemtom pontosan, hogy volt, de ez volt a lényeg:)
2013. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónap múlva leszek 22, a barátom pedig nemrég múlt 19. Semmi probléma nincs ezzel, totál egy szinten vagyunk minden téren. :)
2013. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjem több mint 3 évvel fiatalabb nálam. Nincs semmi jelentősége, ha jól kijöttök egymással, és szeretitek is egymást.


hajrá:)


27/N

2013. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan bele lehet vágni!

Én 16 éves fiú vagyok, a párom 26 éves nő. 2 éve együtt vagyunk, és másfél éve összeköltöztünk. Nálunk tökéletesen működik a dolog.

Próbáljátok meg, aztán ha mégsem jó, akkor legfeljebb lesz egy plusz szakítási élményed. Ha meg jól sül el, akkor nincs mit tovább taglalni :)

2013. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!