Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy idősebb férfi?

Figyelt kérdés
De az idősebb alatt úgy értem hogy 50 éves én meg 18 és ő a volt tanárom de nekem nagyon tetszik.Mit tegyek?

2013. aug. 27. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
tudod ő hogy érez? tanít még? gond a korkülönbség neked vagy neki? mások véleménye mennyire befolyásol? ha ezeket megtudod válaszolni és tudod mit érez a másik fél írj nekem privit. segítek ott neked.
2013. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jajistenem. :)

Ha csak szexelni akarsz, arra nagyon jó. Tapasztalt, sokat tanulhatsz tőle.

De komoly kapcsolatra semmiképp ne számíts!

2013. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elégedj meg ennyivel, és ne lépj bele a buliba. hanem kerüld el. Hosszútávon nem tudna boldoggá tenni.
2013. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hagyd az egészet, nem lenne belőle semmi normális kapcsolat
2013. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen kapcsolat. Mondjuk nagy jövője nincs. Pár évig el lehettek így. Ha nincs ellenedre, és ezzel őt sem bántod, és egyedülálló akkor miért ne?
2013. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért tetszik, mert idősebb, felnézel rá, hiszen a tanárod volt :) Nincs ebben semmi rendellenes, de semmit ne akarjál, ez olyan felvillanás, hidd el :) Szerintem nincs lány a földön, akinek akár egyszer ne tetszett volna kicsit a tanára ;) Nekem is nagyon tetszett egy időben a kémiatanárom (és igazából még most is egész jó pasinak tartom, de mivel idén már nem tanított, nem találkoztam vele annyit, nem is úgy nézek rá annyira :) ). Ja és ő csak 28 éves pedig :D

Szóval ne tegyél semmit, szépen csendben álmodozz, de nyugi, elmúlik. A korkülönbség itt hatalmas... :S

2013. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát ha igazán szereted. Sokan élnek így. De gondold végig 10-20 jobb esetbe harminc év múlva meg hal te meg ott maradnál fiatalon egyedül.
2013. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!