Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha a 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a 14 éves barátnőtök össze jönne egy 26 éves sráccal?

Figyelt kérdés

A srác Angliában (angol) él, a bátyja ex lakótársa.A lány most megy ki Szeptemberben, oda fog járni suliba, a sráccal pontosan nem tudom mikor jöttek össze de azt hiszem pár hete, mikor még együtt lakot a fiú és a bátyja és kiment meglátogatni a lány a tesóját.Össze jöttek,együtt szunyáltak titokban,a srác kiszívta a lány combját,nyakát,simi,csók,masszázs, de más semmi. A lány mind lelkileg,mind testileg érettebb a koránál,magán tanuló,szörnyen okos (én 27 éves leszek,de sokszor ámulok és bámulok, hogy milyen az életfelfogása,világszemlélete) ha minden jól megy 15 évesen érettségizik. Félek,hogy mi lesz ha kimegy,azért mégis kislány még.. gondoltam beszélek a bátyjával,jóban vagyunk,de nem akarok keresztbe tenni a lánynak...Mert tényleg szeretem Őt is...

Szerintetek?

Mind a 3 fél érdekel,szülők, testvérek, tinik!!!!



2013. aug. 29. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok, a pasim 35. De a 14 nagyon fiatal.
2013. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Feljelenteném azt a pedofil 9ecit!
2013. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A srácot is ismerem pár éve,nem pedofil.
2013. aug. 29. 21:34
 4/6 viktor123456 ***** válasza:
Le se szxrnám. :-)
2013. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha a lány érettebb a koránál, nincs akkora baj. Vannak itt az oldalon olyan kérdezők is akik 18-20 évesek és agyilag és helyesírásilag is olyan 8 éves szinten vannak. Na miattuk jobban aggódnék a BIOLÓGIAI életkoruk ellenére.


De attól is függ, hogy a 26 éves srác milyen. Nem az életkora számít. Ha egy kis visszahúzódó srác volt, akkor akár még élethosszig tartó szerelem is lehet belőle.


Ha viszont valami tetű skalpvadász, akkor teljesen mindegy, hogy 26 vagy 16 éves, akkor sem való sem egy 14 sem egy 24 éves lányhoz, hanem golyóval a fejében valamelyik dögkútba. Bocs a durva kirohanásért, de lányos apaként (szerencsére még nincs abban a korban) szívből gyűlölöm a skalpvadászokat.


Az is érdemes figyelembe venni, hogy egy 26 éves angol srác mit akarna egy érett gondolkodású 14 éves lánytól, amikor tudja, hogy a társadalom ezért megveti. Angolként eljön ide Magyarországra, annyi nőt kapna, amennyit nem szégyell, ha tényleg a skalpgyűjtés lenne a célja.


Jómagam 21 éves voltam, amikor összejöttem a 15 éves feleségemmel. Mindketten szüzek voltunk, ennek már 8 éve. Azóta van egy 2 és fél éves kislányunk és most is nagyon szeretjük egymást.


Igaz, hogy ez 6 év volt, a kérdésben szereplőknél meg 12, de ezért mondtam, hogy ismerni kéne a fiút is, hogy milyen beállítottságú, gondolkodásmódú.

2013. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én is a uk-ben élek pár éve és itt ez már jó alap a feljelentésre. Kevesebbért is ítélnek el embereket. Am nem akarom minden áron ráhúzni, h pedofil, de sokszor családon belül sem sejtik egy illetőrôl hogy az, mert jól tudják titkolni, te se legyél olyan biztos magadban!
2013. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!