Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti járnátok olyan sráccal, aki "rondább", de nagyon bejön belsőre? FIÚK! Titeket zavarna, ha így lenne veletek a barátnőtök?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs benne a szánalom érzése, akkor nem zavarna. Engem sem zavar, hogy kicsit csúnyább a lány, mint a etalon. Szerintem nincs csúnya nő. Mindenkiben lehet találni szerethető részt. Ha egy tökéletes nőm lenne hamar megunnám.

24/F

2012. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem egy nagyon jó kérdés a második fele miatt


"Ti járnátok olyan sráccal, aki "rondább", de nagyon bejön belsőre?"


Csak ezeket a szempontokat figyelembe véve a nők közel 60-70%-a nem


"Titeket zavarna, ha így lenne veletek a barátnőtök?"


Igen,és addig nem nyugodnék meg amíg külsőleg nem felelnék meg neki.Tudom hogy a külső sz*rt sem ér de engem ez akkor is zavarna :/

2012. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írnám, hogy igen. De a helyzet az, hogy a külsőben bizony van számomra egy igen erős határ. Elképzelhető, hogy aki ehhez azért némileg közelít, és bensőleg NAGYON megfogott valamivel, annak a külsejével is tudok mit kezdeni- de eddig kb. 2-szer volt rá egy-egy halovány próbálkozás.
2012. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És az is inkább arról szólt, hogy amikor vonzódni kezdtem hozzá még többé-kevésbé tetszett a külseje is, csak később felszedett pár kilót, stb.
2012. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha a hibái ellenére el tudom fogadni a külsejét, vagyis, vonzódom hozzá szexuálisan, akkor persze =)

Ha nem, akkor nyilván nem. Volt már olyan párom, akiről utólag kijelentettem, hogy borzalmasan csúnya, de mikor vele voltam, nagyon szerettem, és egyáltalán nem láttam csúnyának =) (A kapcsolatnak azért lett vége, mert megcsalt.)

2012. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem szinte mindig csak olyan kapcsolataim voltak ahol kulsore en neztem ki jobban.
2012. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szamóca.. ***** válasza:
csak olyannal jönnék össze aki tetszik. volt már, hogy olyan tetszett aki sokaknak nem, nem az a lényeg, de ha nem vonzz szexuálisan, akkor nem lesz normális kapcsolat belőle. csak hazugság lenne
2012. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
persze
2012. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5/8 Ez megint kicsit más. Nekem is tetszett már meg olyan, akiről "objektíve" tudtam, hogy nem néz ki jól. De olyankor is ott volt, hogy valami megfogott a külsejében. Megtetszett. Tehát épp úgy jelen volt a külső valahogy az egészben! :)
2012. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kinek mi a ronda tudod. Ha nincs meg a vonzalom ami a számomra tetsző külsőt jelenti akkor ba*szhatjuk a jó tulajdonságokat. Sajnálom de ilyen ez a szerelem külső belső egyaránt játszik.
2012. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!