Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratomat en "szereztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomat en "szereztem meg" ezert sokszor ugy erzem nem kellek neki igazan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mivel nem o udvarolt nekem, hanem en "csabitottam el", gyakran elofordul hogy "ha nincs lo a szamar is jo" helyzetben erzem magam, mert ugye nem o hajtott ram...


Ennek lehet valami koze az onbizalomhoz?



2013. aug. 31. 03:26
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát lehet de lehet valami teljesen más is :$
2013. aug. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mikor szerelmes voltam bele csak baratok voltunk, o nem tudott rola, kozben akiert mar evek ota epekedett jart csak a fejeben es nem is erdekeltek igazan mas lanyok, nem nagyon kellett senkinek o sem. Tehat mi van ha kapott az alkalmon hogy bejon valakinek, es mivel a masikkal ugyis remenytelen lett volna ezert mindegy is kivel jar csak legyen valaki?
2013. aug. 31. 03:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted?
2013. aug. 31. 03:31
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
ezt is csak egy nő írhatta ki...
2013. aug. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Úgyértem lehet észrevettél olyan jelenket amik miatt ezt érzed :$ Lehet tényleg így van!!! Ha egy pasi igazán megbecsül egy nőt akkor szerintem nem merül fel benne ilyesmi :O
2013. aug. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy ezt csak Te érzed így, vagy a barátod különböző jeleiből következtetsz minderre?! Amikor "megszerezted" a barátod, megbizonyosodtál arról, hogy ő is legalább annyira elégedett Veled, mint Te ővele? Mert ha visszagondolva azt látod, hogy ilyen a kérdéseidben szereplő érzéseid már kezdetektől fogva voltak, akkor érdemes lenne a lehető legőszintébben elbeszélgetni erről a barátoddal, mert semmi sem történik ok nélkül. Ha ezek az érzéseid csak mostanában merültek fel, ez viszont természetes női reakció Részedről. Általában az a papírforma, hogy a férfi hódít és a nő dönt, hogy elfogadja, vagy sem az udvarlót és nem fordítva. Bár amikor ez Nálatok megtörtént, valószínűleg annyira bejött Neked a srác, hogy amolyan "szükség törvényt bont" alapon léptél, viszont azért mégiscsak megszólal Benned az ösztönöd, hogy ez nem volt így annyira okés pláne, ha most x idő elteltével a barátod ellustult és semmit sem tesz azért, hogy nőnek érezhesd Magad mellette. Ez pedig vastagon beleszólhat az önbizalmadba. Ha a srác eleve olyan típus, hogy Neked kell mellette a nadrágot hordanod, akkor nem sokat tehetsz. Amúgy ne tartsd Magadban ezeket a jogos panaszaidat. Vesd fel neki is és találjatok rá közösen megoldást. Attól, mert Te hajtottál rá még Te vagy a nő és ennek megfelelően szeretnéd is nőnek érezni Magad mellette. :)
2013. aug. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyen több önbizalmad!!!

A te elméleted alapján majdnem minden pasinak úgy kéne érezni mint neked. Hiszen általában ők a kezdeményezők. Ők pedig inkább büszkék rá. Hát legyél te is az!

2013. aug. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet ő nem olyan erős egyéniség mint te és bárkivel ilyen lenne

nekem pl. mindig visszafogottabb pasijaim vannak, elég nagyszájú vagyok

2013. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor az lehet amit az utolso mond. :)
2013. aug. 31. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!