Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy gyakrabban fürödjön és cseréljen alsógatyát?

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 1,5 éve vagyunk együtt. Nemrégiben összeköltöztünk és azóta vettem észre, hogy csak 3-4 naponta fürdik és az alsógatyáját is csak akkor cseréli, wc után nem mos feneket se külön. Ez kezd elég zavaró lenni szex közben, mert amikor levetkőztetem, egyből megcsap a bűz, főleg a fenekének, a nemi szervének meg a lábának a szaga, a hónaljáról nem is beszélve. Szeretem meg minden, de a szexhez egyre kevésbé van kedvem. Mondtam már neki, hogy fürödjön gyakrabban, de semmi eredmény. Mit lehet még tenni?

2013. aug. 24. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürödjetek együtt szex elött.
2013. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy csöppet igénytelen szegényem.

Én a helyedben kerek perec megmondanám neki, hogy bűzlik és fürödjön meg.

Így tuti nem lesz szexuális életetek.

2013. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Naponta többször fürdöm. Érdekes hogy nem küldted még el a francba!
2013. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Áááá ezen kiégtem :DDDDDDDDDDDD
2013. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:D ez a kérdés megy a relikviáim közé :D
2013. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért a seggmosás WC után. Naaa! Lehet, hogy te bidén nőttél fel, de azért ne essünk már át a ló túloldalára. Ellenőrzöm és tiszta papírig törlök (beujjazva) nem kell seggmosoda.

A fürdés meg alap dolog. Ha igénytelen akkor szólj rá, hogy ez így nem OK. Mondanám, hogy egészségtelen de nem igaz, simán csak társadalmilag nem jó. Rosszul szocializálódott.

De nem értem, hogy eddig, hogy nem laktatok együtt, hogy nem vetted észre? Eddig nem bűzlött?

2013. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
így nevelték annó--biztosan, nem is fog már változni--szerintem---ez tapasztalat.
2013. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ismerős az ilyen igénytelen 35 éves. biztos így nevelték a szülei.
2013. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szevasz Gyuri vagyok!... :D


Viccet félretéve, hass oda neki szóban, ha nem változik hagyd ott mint egy darab Kutyasz... Én nem élnék így senkivel. Naponta fürdök. Nem tudnék máshogy élni, akkor sem ha spórolnom kell. Ez alap dolog a 21-ik században a normális, és IGÉNYES embereknél. Nem beszélve, a kórokozók, és parazitákról... Te döntesz.

2013. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!