Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendőm ezzel a pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendőm ezzel a pasival? Ő csodálatos én meg egy szürke, észrevehetetlen, jelentéktelen lány vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akiért, annyira vagyok oda amennyire csak lehet. Sokat gondolok rá, hogy milyen jó lenne vele. Milyen jó lenne őt szeretgetni. Még álmodtam is vele. Nem is egyszer. Együtt dolgozunk, de nem közvetlenül, úgyhogy minden nap látom még ha csak pár percre is. Majd 10 év van köztünk.

Róla annyit, hogy .. gyönyörű egy pasi, magas, értelmes, okosnak tűnik, olyan nagyon édes nyugtató hangja van. Van egy kis pocija de még azt is imádom rajta, annyira édi. És az a mosoly... :) És amennyit hallottam róla, vagy ha a buszon beszélt valakivel és hallottam mit mond az alapján nagyon jó ember. És különleges, legalábbis számomra. Látok benne valami csodálatosat. :)

A legtöbb lány oda van érte, bár annyira biztosan nem mint én. :) De szerintem a legtöbben be sem mernek próbálkozni mert úgy gondolhatják mint, én, hogy ő túl jó nekem.

Már annyira nem bírok magammal, hogy ha meglátom inkább elmegyek, mert félek, hogy meglátom és beégetem magam. Ami már nem egyszer megtörtént. Valamelyik nap rám köszönt én visszaköszöntem, rám mosolygott a csodaszép mosolyával és neki mentem szabályosan a falnak. Ő édesen annyit mondott, hogy vigyázz :) Megmosolygott. Nem nevetett ki , mint más tette volna. Bár lehet gondolta, mennyire szerencsétlen vagyok. Nagyon sok ilyesmi történt már, ezért is félek még a közelében is lenni, hogy ne alázzam meg magam még jobban.

Hatalmas különbségek vannak kettőnk közt. Külsőleg, belsőleg. Nekem nincs jó alakom, nincs olyan szép arcom, nincsen olyan gyönyörű pasit elvarázsló mosolyom, fogszabályzóm is van, csúnya a hajam, a bőröm, semmit sem tudok mondani magamon ami szép lenne. Sosem foglalkoztam vele. De most egyre jobban zavar, hogy nincs esélyem, mert.. ő tökéletes. Én viszont... Kész káosz, mindenféleképp. Én se szép, sem okos, sem jó nem vagyok. És ha véletlen körbekérdezné a környezetemben élő embereket, nem mindenki lenne rólam jó véleménnyel. Régen elég.. rossz voltam.

Egy barátnőm randizgatott vele, szerinte is csodálatos ember, de félénk. Azt nem tudni miért, de nem közeledik nagyon a nőkhöz. Nem is tudom miért. Vagy lehet van neki valakije, csak inkább nem köti senki orrára. De én egyszerűen annyira szeretném őt. Mindig amikor látom, látok benne valami szomorúságot, hiába nevet, mosolyog állandóan vidám de mégis látok benne valamit ami bánthatja őt. Legszivesebben munkába menet elkapnám és jól megölelgetném :) Imádni való. És így , hogy már egy éve tetszik.. és még semmi sem történt így nem tudom mit tegyek. Mondjak le róla teljesen? Párszor ,,beszéltünk" csak oda oda szólogattunk egymásnak ha elmentünk a folyosón. Már gondoltam rá, nem egyszer, hogy mit kéne tenni, mondani neki. Nekem még sosem volt olyan igazi komoly kapcsolatom. Csak azért, hogy legalább a külsőm megtetszem neki, elkezdtem fogyózni, csinosabban öltözöm, nem copfban hanem szétengedve hordom a hajam, a fogaim szinte már egyenesek :) JÓ így sem leszek szép, de legalább tűrhetőbb. Aztán elég gyerekes vagyok, nem tudom megmutatni magam a nyilvánosságnak, olyan szürke egérke vagyok, nem nagyon merek beszélgetni, azért mert félek, hogy valami hülyeséget mondok, és azért is, mert megbámulják a fogszabályzót. Ami ritka ronda. Sok fiúval dumálgatok nem mondhatom, hogy nem, de nehezen kezdődik minden nálam. Még nőkkel is nehezen engedem el magam, mert félek, hogy nem fognak kedvelni.

Mit kéne neki mondanom? Meg merjem kérdezni van e barátnője? Csak úgy indításképp, hogy éreztessem vele, hogy tetszik nekem? Bár azután, hogy neki megyek dolgoknak már ha csak rám néz, abból lehet leesett neki. Ha meg már tudja, akkor elehet, hogy gondolja, hogy nem vagyok százas, hogy ennyire oda vagyok érte. Már hónapok óta azért nem hagytam ott a munkahelyem, mert ott van ő is. Nem nézegetem minden nap meg nem is beszélek róla senkinek, csak egy kolléganőmnek, ő is ismeri egy kicsit. Én úgy érzem, hogy belé tudnék szeretni. Tudom, hogy nem ismerem, de mégis úgy érzem ismerem. És tudom, hogy nekem ő az akiért megéri .. lenni.

Sosem tudtam igazán kifejezni magam szavakban, ezért nem tudom mit mondhatnék neki. És ha úgy adódik, hogy felkeltem a figyelmét, akkor csak leégetem magam.



2013. aug. 31. 23:17
1 2
 1/18 megmondo007 ***** válasza:
71%
senki sem csodálatos és senki sem szürke, növessz önbecsülést. 10 év felejtsd el.munkatársad felejtsd el! és legvégül fogadd meg a tanácsomat
2013. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem, hogy úgy el tudnám őt felejteni, hogy ne tudjam meg, hogy lehetne e valami köztünk.
2013. szept. 1. 00:09
 3/18 anonim ***** válasza:
Hmm hát valamennyire megértelek mert én is hasonló helyzetben vagyok/voltam. Mikor összefutsz vele mindig mosolyog rád? Ebből már lehet arra következtetni, hogy tetszel neki, bár vannak olyan emberek akik mindenkivel ilyen kedvesek, a leírtak alapján lehet hogy ő is ilyen. Azt pedig tényleg felejtsd el hogy ő tökéletes, mert bár a te szemedben az, nem az. Semmivel sem tökéletesebb mint te, először is ezt kell tudítosítanod magadban. Az hogy párszor szerencsétlenkedtél előtte ne aggasszon, ha bejössz neki akkor azt még valószínűleg aranyosnak is találta. Tudom hogy ez baromi nehéz, de próbálj meg egyszer úgy viselkedni vele mintha nem is érdekelne, mintha nem lenne tétje a dolognak. Kiderítheted pl van e közös érdeklődési körötök és azzal kapcsolatban kérdezhetsz tőle valamit, vagy mondjuk megdícsérsz rajta valami ruhát (nem tilos férfiakat dícsérni) ilyesmikkel már el lehet indítani valami hosszabb kommunikációt.
2013. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire szereted, mondd meg neki! Mit veszíthetsz? Azt írtad csak miatta nem hagyod ott a munkahelyed. Ha visszautasít, akkor legalább tudod, és túlteheted magad rajta, azzal a gondolattal, hogy mindent megtettél. Ennek így semmi értelme! Ha nem teszel semmit, a dolgok nem oldódnak meg maguktól. És az a +10 év is ott van. Hány éves vagy?
2013. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ja még annyit hogy nem kell elfelejtned! az életben néha összejönnek olyan dolgok, amiről álmounkban sem gondoltuk volna hogy sikerülhet.

"De szerintem a legtöbben be sem mernek próbálkozni mert úgy gondolhatják mint, én, hogy ő túl jó nekem." - ez a te mázlid, mert így azé lesz majd aki próbálkozik! ha szeretnél még beszélgetni ezzel kapcsolatban írhatsz nyugodtan.

2013. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Legközelebb már csak, 5 hét múlva leszünk úgy beosztva, hogy beszélhessek vele. De fogok is. Eldöntöttem. Ha nem vagyok neki szimpi akkor úgy jártam. Bár nem hiszem, hogy mindjárt azzal fogok nyitni, hogy ... akarlak.. .vagy valami ilyesmi, hanem megpróbálok vele legalább beszélgetni, aztán, hogyha tudunk kommunikálni, akkor legalább picit megismerm. Tényleg olyan e mint amilyennek tűnik. Ma egyébként rájöttem, hogy tudja ő azért, hogy milyen helyes, tudja, nagyon jól azt is mennyien odáig vannak érte, de valahogy nem érdekli. Úgyhogy félek, hogy velem sem lesz máshogy. Barátnőm kérdezte még múltkor tőle miért nincs barátnője. Azt mondta, nem érne rá, mert otthon is sok dolga van ami igaz is, az apukája beteg, és érte egy nagy csalódás amiért nem nagyon ad esélyt. De megpróbáljuk. :)

2013. szept. 3. 19:01
 7/18 anonim ***** válasza:
Ime egy tokeletes lehetoseg valtoztatninaz eleteden es tenni valamit onmagadert. Szoktak momdani hogy nincs csunya lany csak lusta. :D A legroszabb amit tehetsz magaddal az az ha leertekeled magad. Meg kell ertened hogy. A kulso szepsegein tul a belso ertkei azok amik igazan megorvendeztetik a szivet. Es igenisnszembe kell nezz azzal a tennyel hogy neki is lehet szamtalan problemaja amirol TE nem tudsz. Valtoztass a kulsodon, es engedd el az onkinzondolgokat. Es az ha osszezavarodsz elotte csak egy kedves, vonzo dolog egy ferfinak. :)
2013. szept. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nem szeretik a szürke lányokat!!! Hozd ki magadból a maximumot, tedd magad érdekessé, és ne ugorj a karjaiba! Kelljen érted küzdenie. Nem szabad elé állni, hogy "úristen micsoda pasi vagy"!!! Te legyél számára érdekes, akarjon megismerni. Néha egy kis flört, de ne vidd túlzásba! Egy pasit nagyon könnyű megszerezni, de annál nehezebb megtartani! És az hülyeség, hogy egy pasi szívéhez a gyomrán át vezet az út! Ha érdekes tudsz lenni, és kívánatos, és a legfontosabb, légy magabiztos, tuti fel fog rád figyelni! A legtöbb pasi szereti meghódítani az általa választott hölgyeményt! Nem jó ha csak úgy megkap mindenféle harc nélkül! Keresd a társaságát, és beszélgess vele!Kicsit incselkedj,de ne vidd túlzásba! Tudd meg mi a hobbija, és mi az érdeklődési köre, és próbálj meg a közelében elsütni a témával kapcsolatos apró dolgokat. És mosolyogj nagyon sokat, és sugározzon belőled a nőiesség! Mindig legyen egy kis szolid smink,de csak szolid! Nagyon finom parfüm(Givenchy Hot Conture tuti nyerő recept). És ha megoldható, valamilyen úton módon juttass bármilyen ruhadarabjára egy kis parfümödet. A lényeg, hogy ha felveszi, vagy belebújik a ruhájába azonnal te juss az eszébe! Már az illat miatt is rád gondoljon! Így tudat alatt mindig ott leszel a fejében. Remélem még nem késtem el a válasszal, és nem csináltál még butaságot. Ha kérsz még infót akkor írj nyugodtan. Jó vadászatot :) Egy Pasi
2013. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Próbálom elérni, hogy ő jöjjön hozzám beszélni. Múlthéten nem voltak bent a kolléganőim,. és együtt mentünk ki a munkahelyünkről. Jó volt vele beszélni, legalább annyiból, hogy tudom, hogy nem annyira elérhetetlen mint, ahogy gondolom. Na jó, kapcsolat szempontjából még mindig nincs esélyem, de ha már hozzám szól, és ő jön oda hozzám, akkor legalább valami minimális szimpátia van - elvileg. Bár, csak annyit, mondott, hogy van egy-két kollégája akinek tetszem. Szóval semmi biztató nem csúszott ki a száján. Meg az a baj, hogy kicsit meglepődtem, vagy megijedtem, nem is tudom, ahogy beszélt hozzám. Én mosolyogtam rá, meg dumálgattunk egy nagyon keveset, de így visszagondolva, elég morcosnak és flegmának tűnhettem. Csak próbáltam visszafogni magam, nehogy olyat mondjak. Meg próbáltam nem rá bámulni, úgyhogy szinte rá sem néztem ahogy beszéltünk.
2013. szept. 13. 17:35
 10/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha -mint írod-nem nagyon törődsz a megjelenéseddel,nem vagy szép és ápolt,mégis miben reménykedsz? Én mint férfi,tudom hol a helyem,sosem ábrándoztam körülrajongott nőkről.Bár mindenkivel kedvesek,de aki mindenkivel kedves az nem őszinte,vagyis nem TUDNI mit is gondol.Esetleg talán nem is a NŐK érdeklik,-ezt a férfit-erre nem gondoltál?
2013. szept. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!