Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek semmi se felel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek semmi se felel meg? Szünetet kértem szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek semmi se felel meg, akármit csinálok vita van belőle, nem érti, fogja fel hogy szeretem.


Minden nap vita van, akármit csinálok valami beleköt, bunkózik, aztán a végén én jövök ki belőle úgy is a rosszúl, hogy én kezdem. . én vagyok a bunkó.. nem szeretem stb..



Most kiadtam a barátnőmnek, hogyha ennyire nem érti, hogy szeretem és mindent megtennék érte, ne mveszi észre, magát, se azt hogy szeretem akkor szüneteltessük egy kicsit a kapcsolatunkat.



erre annyit írt, hogy OK



erre azt írtam:


ne legyél besértődve, inkább kapjál észhez hogy én tényleg szeretlek



erre ismételten csak OK al válaszolt



szerintetek jól döntöttem?



2013. szept. 3. 22:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igen, mert ez így nem volt állapot...majd rájön h a hisztijei miatt, neki is rossz lesz...
2013. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
szerintem lassan vegyél búcsút tőle, ha nem volt rossz kedve amikor válaszolt neked.
2013. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

állítólag tiszta ideg, és alapból a stílusa ilyen ha ideges de akkor se állapot...... azért ideges mert én bukózok vele pedig ő kezdte megint


hogy leszarja hogyha nem bírom elintézni hogy tudjak vele táncolni szalagavatón stb akkor táncol mással.. stb

2013. szept. 3. 23:00
 4/25 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám a francba. Feleslegesen ne pazarold a szeretet ilyen emberre. Persze ez csak az én véleményem.
2013. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Fuss amíg még nem késő.
2013. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ebből szakítás lesz. Amúgy megjegyezném öreg hiba az ilyeneket neten keresztül megbeszélni. A személyesség az ilyen kényes ügyeknél nagyon fontos, hogy lásd a reakcióit. Neten be lehet írni vigyori szmájlit bőgve és szomorú fejeket röhögve. A következő kapcsolatodnál majd figyelj erre.

A döntésed amúgy helyes.

2013. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

OK! Ezentúl a géppel szeretkezz!

Bár az is írja néha, hogy OK.

2013. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

OK

ui.: a barátnőd

2013. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem nem! Ilyet gépen nem szabad megtárgyalni, látni kell a másiknak a fejét, a reakcióját, mert gépen alapból nem érződik úgy a hangsúly!


Túl ezen, nem tudom miért kötözködik annyit ha kis hülyeségekről van szó. Azt megkérdezted tőle, hogy mi baja van olyankor?

Én már azt kérdeztem volna tőle, hogy szakítani akarsz? Mert amikor valaki mindenbe beleköt vagy semmi sem jó és még annyi csak rá a reakció hogy OK, az úgy... Érdekes.

Ha nem mondott rá normális indokot miért olyan amilyen és csak OK-kal intézte el a dolgot azt mondom nyugodtan szünetelj! Bár a szünetelés az felkészülés a szakításra - szerintem. Én legalábbis akkor akartam szünetet, bár riogatásnak sem rossz.

2013. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Jól tetted,sz_rd le,ez a csaj be akart papucsosítani,állj a sarkadra FÉRFI vagy.

Szakíts vele személyesen,mond,hogy nem tisztel téged és erre neked nincsen szükséged.

2013. szept. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!