Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg akarom szerezni, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom szerezni, de már nem partner és ideges vagyok! Nehogy azé a ribié maradjon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátom, akinek elutasítottam a próbálkozásait az ismerkedésünk idején. Nagyon jó kapcsolatunk lett, majd kezdtem rájönni, hogy egyre inkább beleszeretek, de titkoltam. Végigszenvedtem ahogy más lányoknál próbálkozik, közben nekem is kialakult egy kapcsolatom. Úgy tűnt, túl van rajtam. Nem sokra rá a semmiből lett egy csaja, nagyon féltékeny lettem! Jó képet vágtam a dologhoz, "hülye ribi" gondoltam, nem fog sokáig tartani. Erre észreveszem, hogy milyen jól megvannak, a barátom fülig szerelmes..muszáj volt hát vele is összebarátkoznom. Tettem a szépet, miközben pokolra kívántam, csak azért, hogy mindent tudhassak a fiúról, ne legyek feltűnő. Többször aláástam nekik..de nem érdekel, nekem ő kell! Az én kapcsolatom eközben kész katasztrófa... Több, mint egy éve együtt vannak! Van még remény? Van igazság? :(

2013. szept. 5. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba béka. Aki inkább a másikra tapos mint sem felemelje.
2013. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kócos boszorkány ***** válasza:
100%

*Többször aláástam nekik


Ezt inkább nem minősíteném!


Az írásod alapján nekem úgy tűnik, egyáltalán nem kell neked a srác, csupán az a bajod, hogy másnak viszont kellett és most féltékeny vagy.

2013. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a történeted alapján nem neked van okod "ribinek" nevezni a másik lányt. Gondolom csak azért használtad ezt a jelzőt, mert neked szúrja a szemed, hogy Ő boldog lehet vele, és nem utólag döbbent rá erre. Sajnálom...gondolkoztál volna előbb. Biztos vagyok benne, hogy azért vannak ennyi ideje együtt, mert megérdemlik egymást és TÉNYLEG szeretik a másikat. Te pedig csak vérszemet kaptál, gratulálok ;) Játssz a saját "pasiddal" és talán egy szánalmas emberrel kevesebb lesz a földön.
2013. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
minek utasítottad el korábban? de hát te is nőből vagy.. tiszta női logika.. utána meg annyira ráérsz, hogy a saját dolgodra nincs időd..
2013. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A srac helyeben pofan vagnalak....
2013. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok már :) Utolsó nőt nem ütunk meg!
2013. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nőt nem,de undorító kétszínű rbancot igen(nőként mondom ezt)


A kérdésre válaszolva igen,van remény,van igazság,mégpedig az,hogy minél távolabb kerülsz attól a pártól és rálépsz egy Oroszország méretű aknamezőre.

2013. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Inkább magadat ásnád el!

Hagyd őket szépen békén. Hamarabb kellett volna gondolkodni!

Romokban a kapcsolatod, inkább ezt kellene helyre hoznod. Nem pedig mások életébe beleszólni.

2013. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Feke88 ***** válasza:

Ilyenek vagytok ti nők.. Küzd értetek valaki, próbálkozik. Visszautasítjátok. Szenved, mire túlteszi rajtatok magát, majd mikor végre helyrejön és boldog, akkor szaggatnátok fel a sebeiket.

De látom most nem jött ossze.


A kérdésedhez. Azaz a legutolsó kérdéshez. IGEN, VAN! :D Szenvedj!!!!!!

2013. szept. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy szánalmas, amit csinálsz... Te b*sztad el, edd meg, amit főztél, őket meg hagyd békén.

Igazság van, csak nem értem, hogy miért az lenne az, ha egy ilyen undorító p*csa szétrobbantana egy jól működő kapcsolatot, amiben a kiszemelt srác BOLDOG. Ha lenne benned valamennyi jóérzés, ezt tartanád fontosnak, nem a saját önző érdekeidet.

2013. okt. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!