Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam meg a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam meg a lánnyal akit szeretek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van az osztályba egy nagyon helyes lány és nagyon belézúgtam és nem merem megmondani neki, hogy szeretem. Szoktam vele beszélgetni és egész jóba vagyunk és nem tudom, hogy bejövök neki vagy sem de azt nagyon szeretném tudatni vele, hogy szeretem. Értelmes kérdéseket várok és ne ilyen válaszokat, hogy menj oda és mond meg neki lehetőleg. És az főleg jólenne, ha lányok válaszolnának mert ők jobban tudják, de persze értelmes fiúk is válaszolhatnak akik voltak már így és megoldották ezt az esetet. + még aza kérdés a lányoktól hogy azt honnan tudjam hogy bejövök neki?

2013. szept. 7. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Többet járj oda hozzá beszélgetni, nevettesd meg kicsit, s szerintem észre fogod venni hogy viszonyul hozzád ha jól akkor hívd meg suli után valahova ;)
2013. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már tervezem hogy moziba megyünk de még így kettesbe nem hanem a többi osztálytársammal eggyüt. :) De attól félek, hogy lenyúlja valaki előttem :( ezért kéne minnél hamarabb :) de köszi a választ :)
2013. szept. 7. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:

szerinted miért monjdák h menj oda és mond meg neki?

mert ez a leghasznosabb dolog de tedd hozzá h legyen őszinte mégha nemleges is a válasz nemfogja kellemetlenül érezni magát rossz esetre adsz neki egy "egérutat"...:)) és ha nem ne sértödj meg, ennyi:)

2013. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!