Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban fiúk, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk, ti mit gondolnátok egy lányról, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés
Egy fiuismerosom kulfoldon el, nyaranta hazajon. Megbeszeltuk, hogy talalkozunk, de mikor sor kerult volna ra, elutasitottam- nem ertem ra, stb okokbol. Mostmar visszament Amerikaba, de rajottem hogy hianyzik es beszelgetest probaltam kezdemenyezni. Viszont mostmar nagyon elutasito. Serti a buszkeseget, hogy a nyaron nem eltem a lehetoseggel? Vagy szimplan mar letett rolam? Hogy mukodtok, fiuk? :)

2013. szept. 10. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nem volt rá időd akkor mit vársz? Haverokkal is összefutok ha hazajönnek.


Bunkónak tart mert tettél rá.

2013. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy biztos nem érdeklem és csak kifogásokat keresett.
2013. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű. Átkúrtad az agyát, mit foglalkozzon veled tovább?
2013. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Paraszt vagy...nem tudom mit varsz de komolyan...
2013. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

amerikából jött haza és szakított rád időt te meg nemet mondtál

neki ebből egyértelmű,hogy nem érdekled

gondolom tudtad hogy haza jön és mégis kitaláltál valamit hogy ne kelljen talizni,ennyi

2013. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte válaszokat. komolyan.
2013. szept. 10. 23:44
 7/13 anonim ***** válasza:
én megéltem dettó ugyanezt három éve. Ne haragudj, de be-, és kicsekkolással együtt LEGALÁBB 15 óra az utazás.. ha nem new yorkban és budapesten él, akkor még jóval több is lehet. Ha már ennyit utazok, akkor rohadtul nyomós okot kell felhoznia a csajnak, hogy miért nem ért rá
2013. szept. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ohh, azert nem miattam jott volna haza :) csak regi ismerosok vagyunk es felmerult a randi lehetosege. mostmar banom, hogy nem jott ossze. akkor nevetseges lenne, ha azt mondanam, probaljuk meg jovore?
2013. szept. 11. 00:47
 9/13 anonim ***** válasza:

várjon még egy évet?


Szerintem hagyd, hogy élje az életét, ha már átb @sztad!


Nekem amikor !Erdélyi lány ismerősőm jön minden időm próbálom vele tölteni, és olyankor a programom is úgy igazitom...

2013. szept. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hü.lye pi.cs@ :D mégis mit vársz?
2013. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!