Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban fiúk, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk, ti mit gondolnátok egy lányról, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés
Egy fiuismerosom kulfoldon el, nyaranta hazajon. Megbeszeltuk, hogy talalkozunk, de mikor sor kerult volna ra, elutasitottam- nem ertem ra, stb okokbol. Mostmar visszament Amerikaba, de rajottem hogy hianyzik es beszelgetest probaltam kezdemenyezni. Viszont mostmar nagyon elutasito. Serti a buszkeseget, hogy a nyaron nem eltem a lehetoseggel? Vagy szimplan mar letett rolam? Hogy mukodtok, fiuk? :)

2013. szept. 10. 23:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
elsosorban azt vartam, kedves utolso, hogy szalonkepes es epito jellegu valaszokat kapok a kerdesemre :) segitek: " szerintem hagyd ", " hajra, probalkozz meg"
2013. szept. 15. 23:22
 12/13 anonim ***** válasza:

Vigyázz, itt most sokan neked fognak esni, mintha legalább párkapcsolatban, vagy házasságban éltetek volna, és megcsaltad volna, rögtön te vagy a p.csa.


Nem voltál tisztában az érzéseiddel, későn jöttél kicsit rá.

Ha ennyit nem bír felfogni, akkor azért ez is elgondolkodtató, az életben nem egyszer van olyan, hogy az emberek kis fázis késéssel eszmélnek egymásra.

Táncikálnak egy darabig egymás körül, de ez egyáltalán nem felróható.


Ettől véleményem szerint még nem lesz az illető lány, p.csa, vagy bármi más degradált jelzővel illetett.


Próbálj meg őszintén beszélni vele, és kérdezz rá, hogy azért ilyen kis morci veled, mert megsértetted, hogy nemet mondtál akkor.


A részletek hiányában erre ennyit lehet mondani.

2013. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom kedves 12es, eddig te voltal az egyetlen aki az en szemszogembol is megvizsgalta a helyzetet. Valoban ez tortent, akkor valamiert elijedtem, de mostanra mar megbantam ezt. Megfogadom a tanacsot, aztan kiderul, mi lesz :)
2013. szept. 15. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!