Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiaknak melyik nő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak melyik nő kell inkább? Az, amelyik nem rajongja őket körbe vagy az, amelyik ott liheg a nyakukban mindig?

Figyelt kérdés

Nem tudok kiigazodni a dolgon,így gondoltam kikérem a pasik véleményét. Sose tudtam eldönteni,hogy azok érdeklik őket akik ott vihognak mellettük mindig,vagy akik megtartják a távolságot (szóval nem nagyon veszik észre őket).

/Persze úgy értem,hogy ha az 1ik és a másik kategóriából is tetszik nekik valaki,melyiket választják?/


Bocsi ha kicsit zavaros lett. ^^



2013. szept. 11. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lihegjen a nyakamban! ^^
2013. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt annyira ember függő, hogy Te azt el sem tudod képzelni!
2013. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amelyik körbe rajong. Ha látom rajta, hogy nem érdeklem, nem élvezi a társaságom, akkor nálam ott van vége. Úgy veszem h azért tartja a távolságot, mert szerinte nem illünk össze.
2013. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt,h tartja a távolságot,úgy értem,h nem nagyon beszéltek még 1mással(szóval ha odamenne,lehet h a csajt is érdekelné),csak a pasinak megtetszett vmiért a csaj és szeretné megismerni,de tetszik neki 1 olyan csaj is,aki ott liheg mindig a nyakában meg ott vihorászik neki.
2013. szept. 11. 20:07
 5/8 A kérdező kommentje:
*melyik választja?
2013. szept. 11. 20:07
 6/8 A kérdező kommentje:
*Melyiket ^^"
2013. szept. 11. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:

A klasszikus, közhelyes válasz: Aranyközépút!

Meg kell találni a pontot a két véglet között, de az előttem szóló válaszíró jól írta, hogy ez inkább személyfüggő... Szóval ez csak az én véleményem :)

2013. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem ezen múlik, de nyilván jobb, ha kimutatod valahogy, hogy vonzódsz a fiúhoz! Nem kell a nyakában lihegni, de azért keresd a társaságát, flört meg a többi...
2013. szept. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!