Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya férfiaknak nem szabadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiaknak nem szabadna válogatni?

Figyelt kérdés

Nagyon kritikus vagyok a nőkkel nagy fontos a külső, de a belső is, nagyon nagy a mércém. Lettek volt mások szerint elég jó nő barátnőim, de mindegyikben volt valami hiba, ami nekem nem tetszett. Tudom mai világban nem szabadna válogatnia, pláne egy csúnya pasinak, mert igaz, az hogy ha én nem vagyok szép, akkor miért várom el a másiktól. De barátom pont ugyanilyen, ő talán még csúnyább is és szintén nagyon válogat és neki összejött egy igen jó csaj. Ezért úgy gondolom érdemes várni.

Ti várnátok egy szép nőre és inkább addig maradna a net és a ...... FAPP FAPP vagy inkább leadnátok az igényeitekből?


2013. júl. 30. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
jónagy hülye vagy.
2013. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez is még válogatna. Miért kell mindenkinek a legjobb nők?

Rohadt nagy zavar van az Erőben, minden ronda srác istennőkre hajt, akik meg jól néznek ki azok az egyéniséggel rendelkező nőkre.

2013. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, olyan, hogy leadni az igényekből, olyan nincsen. Mindig benned lesz az, hogy te ennél jobbat akarsz, és nem fogod jól érezni magad a párkapcsolatban.


A másik dolog, ne azt nézd, hogy mások mit gondolnak, ki nem szarja le, hogy mit gondol egy adott csajról, a lényeg, hogy neked feleljen meg.


Az meg, hogy a haverodnak mi jön össze meg mi nem, azt is nagy ívben le kéne szarnod.

2013. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Látod, és még a pasik mondják itt, hogy a nőknek csak a külső meg a pénz számít. Egyébként az előttem szólóval értek egyet, ez a te dolgod.
2013. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es

Pasiknak jobban számít a külső ez tény, mert vizuálisabb típusúak, nagyobb a szaporodási ösztönük. Max. csak annak tűnik hogy kevésbé számít nekik a külső, mert a pasik nagy részé olyannal is összetud jönni, aki nem is tetszik igazán neki, csak azért hogy legyen már végre valaki, aki a CSAJOM, BARÁTNŐM lehet.

2013. júl. 30. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:

de a kérdezőnek se a külső számít... ha nem mind2, külső belső egyaránt:)

amúgy én is valami hasonló vagyok(:

2013. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyan vagyok, mint a kérdező. Amúgy szerinte a saját magunkkal szemben fennálló elégedetlenségünk miatt keresünk tökéletes nőt.
2013. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szabad válogatni. Annyi, hogy ha az ember válogat, akkor ezzel legyen tisztában és ne a másik nemet szidja.
2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
MOst miért ne válogathatna egy ronda fiú is?! Nézzétek már meg, hogy menyi csúnya, undorító nő van helys pasival, ráaddásul ezek a lányok, nők többnyir emég utálatos, egoista, szörnyellák jellemre. Legutóbb ép egy ilyen undorító hájas csaj utaasított el, mert én marha leadtam a szintet. DE már kezdem belátni, hogy a szebb lányok között mégis több a rendes, úgyhogy visszatérek a szép csajokra.
2013. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező konkrétan miért tartod magad csúnyának? Ez már alapból rossz, hogy nem tudod magad elfogadni, úgy ahogy vagy. Szerintem először magadat szeresd meg és utána ismerkedj. Öltözködj rendesen, csinálj jó frizurát, és adj a higiéniára. Én is válogatós vagyok a nőkkel szemben, mert rendes párkapcsolatra hajtok, és számít a külseje és a belseje is, de én eltudom magam fogadni!
2013. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!