Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne hiányozzon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne hiányozzon, ne fájjon, és ne fájjon az sem hogy valaha másé lesz, más ér hozzá?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vége lett az életem szerelmével, azóta nem beszélünk, letiltott, stb. Iszonyatosan hiányzik még mindig, nagyon érzékeny téma ő nekem. Nagyon fáj hogy vége lett, azóta nem tudtam elfelejteni. Mit tudnék tenni, hogy jobb legyen? Segítség! Arra semmi esély hogy felkeressem, ugyanis a telefont nem veszi fel idegen számnak, mert lehet sejti én vagyok, és olyannak sem amit nem ismer... Azaz teljesen kizárt az életéből, de jobb is így. ÉN CSAK TÚL SZERETNÉK LÉPNI!

Könyörgöm valaki segítsen!

Belehalok!

21/F



2013. szept. 13. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi esély jöjj össze valaki mással "úgy". Az elég jól megtörheti ezt.
2013. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,miért lett vége nektek..miért utált meg ennyire. De vannak olyan karmikus,életre szóló kapcsolatok,amiket sosem felejtesz el,akit mindig szeretni fogsz,bármi is történt..ez megmagyarázhatatlan.

Én ha annyira szenvednék mint te,felkeresném személyesen,mint a filmeken..az össze büszkeségemet félretéve..mindegy hogy ki miatt mi volt..

Biztos össze tudsz futni vele valahogy,és csak nem futna el...próbáld meg :D Ha nem is lesz semmi,magában értékelni fogja,hidd el. Bírom az olyan pasikat,akik küzdenek életük szerelméért,és nem törődnek bele. Sok sikert.

2013. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
keptelenseg! elbognem magam, es felek tole! felek hogy miket tudnek meg rola, es hogy talan mase mar... ujra soha nem lehetunk.ugyanis azota par lany mar hozzam ert amit banok kettovel le is fekudtem... belehalna az erzesbe szerintem, es en is... el akarom ot felejteni, szeretni akarok valakit ugy mint ot!! nem lenne jo ha ujra latnam, eleinte volt a legnehezebb, es most ugyanolyan nehez lenne.
2013. szept. 13. 23:38
 4/6 A.R. ***** válasza:
mi az hogy elbőgném magam? :D 21 éves férfi vagy állítólag lehet ezért lett vége mert síros kis h4lye gyerek vagy meg ne haragudj de ezt látom, itt picsogsz ahelyett, hogy össze szednél mást ahogy én tettem. Engem is kib4sztak eljegyzés után mégse sírok itt.
2013. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
erzekeny vagyok de ezt szeretik a lanyok. sokat vesekedtunk es tonkre ment, ennyi. nem kell senki mert senki sem tetszik igazan se kivul se belul es nem jovok ossze akarkivel:D
2013. szept. 13. 23:55
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es!


persze, egy ideig kell küzdeni, de ha már értelmetlen, akkor nincs miért.

2013. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!