Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem mint egy olyan embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zyfan kérdése:

Nekem mint egy olyan embernek akit minden hidegen hagy lehet-e esélyem arra hogy valaha is szerelmes legyek?

Figyelt kérdés
Na jó azért nem minden hagy hidegen mert szeretem a Rockot ésa Metált. Ezen kívül az animéknek is nagy kedvelője vagyok. Viszont ezeken kívül tényleg semmi nem érdekel.
2013. aug. 23. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz még szerelmes.
2013. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szar lehet neked.
2013. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nem is járok szinte sehova, nagyon ritka ha kimozdulok. Azaz nem az hogy sok minden hagy hidegen mert sok dolog érdekel, de még is leszarom:D. Szóval mégsincs okom panaszra.
2013. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, és akor majd azt veszed észre, hogy nem hagynak hidegen a dolgok... megeshet simán. De szerintem az is elöfordulhat, hogy valaki soha nem lesz igazán szerelmes. :(
2013. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akár már holnap.
2013. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd idővel rájössz, hoyg "nicns meg az életed másik fele", azaz egy nő. Meg persze ah ormonok miatt is majd késztetést fogsz érezni rá, csak türelem, pár év...
2013. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én is ilyen vagyok, és boldog vagyok. A mai lányokat elnézve még jobb is ha nem vagyok szerelmes, azzal kb. magamnak ásnék csapdát.
2013. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj el conokra, ismerkedj. Ugyan ilyen vagyok mint te de sikerült barátnőt találnom conon:)
2013. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy hagy minden hidegen, minek ez a süket duma? Ha érzéketlen lennél, azt se tudnád, mi az a szerelem, nemhogy még érdekeljen is, hogy rád talál-e.
2013. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem úgy értette ahogy is sokan értelmeztétek, de lehet én vettem ki rosszul a szavaiból mit is akar.


Én úgy gondolom hogy nem érdekli semmilyen hobbi, vagy dolog(kocsik,sport,bulizás,politika,média), és hogy ezzel a tulajdonságával esélye lehet-e egy lánynál.

2013. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!