Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza az exbarátom?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt felhőtlen boldogságban és szerelemben voltam...megismertem a volt barátomat-nevezzük T.nek-nagyon szerettük egymást, nem is volt számomra semmi más csak Ő. A tökéletesség volt a kapcsolatunk. Sokszor voltam már szerelmes, de Ő volt az igazi, tudom (ráadásul Ő volt az első szexuális téren is, és én szintén neki). Minden megvolt a kapcsolatunkba...tökéletes kiegészítései voltunk egymásnak. Ő mindent megtett volna értem, és én is érte. Közös érdeklődésben (sport) és minden másban egy hullámhosszon voltunk. Az árnyoldal, hogy osztálytársak voltunk/vagyunk. Teltek a hónapok és szépen lassan kiutáltak minket az osztálytársaink, a fiúk mindig oltogatták szegényt miattam (most pedig, hogy mi szétmentünk, a korábbi rosszakaróknak osztálybeli barátnőjük lett -micsoda véletlen-...)

Soha senki nem fogadta a el a helyzetet. Édesapám az akinek soha de soha nem éehet megfelelni, T mégis megtudott. Nagyon megszerette a családom. Tehát voltak ugyan akadályok, de Ő mindig átment rajta/nem érdekelte és kitartott mellettem.

azt hiszem 4.hónhapja voltunk együtt, mikor kezdett kibontakozni a féltékeny, hisztis, leuraló, kis fruska bennem. Olyannyira durván hisztiztem, hogy a legnagyobb mélységekig megbántottam, sajnos. Nagyon sokszor kiabáltam le, hogy ne menjen ide meg oda, meg tomboltam, hogy ne legyenek lány barátai. Nagyon szépen sikerült elrontanom...a mai napig nem tudom, és soha nem fogom megbocsájtani ezt magamnak. 11 hónapon keresztül, folyamatosan elviselt a hülyeségeimmel, ezzel együtt szeretett. Életemben nem éreztem még ilyet...a szüleim sem szerettek ennyire. És mivel engem kevás helyre engedtek el, mert elég vaskalapos édesapám van, elvártam, hogy Ő se menjen sehova, hogy nhe legyen szociális élete, a végére már az edzéstől is el akartam tiltani, hogy véletlenül se legyen jobb nálam...folyton kevesebbnek éreztem magam mellette, és állandóan, sírtam, veszekedtem, tombotlam, hogy én már pedig, nem akarom elveszíteni, és fenyegetőztem, hogy ha ezt meg ezt csinálja szakítok...

A legbrutálisabb rész, pedig csak most következik. Féltékennyé akartam tenni, egy sulibeli sráccal (mert azt hittem ettől majd jobban szeret).

Ekkor azt hitte megcsaltam, és örökre elvesztettem a bizalmát, mert belépett a fiókomba, és látva (direkt csináltam) azt a sok levelet (azt hittem majd még jobban fog ragaszkodni, teljesen az ellenkezőjéz értem el) kételkedni kezdett, és ordibált velem ahogy még soha nem tette, hogy hazug k**** vagyok...teljesen kiborult. Sírt, hisztizett, és ordibált, mindent úgy ahogy én addig csináltam vele. T kidobott. Végleg, ezt már nem tudtuk megbeszélni, ahogy addig sokszor.

Mindent megpróbáltam akkor az elkövetkezendő 3 hónapban, de sikertelenül.

T elkezdett ÉLNI. Egyre durvább dolgokat művelt, és amint megtudtam, bezárkóztam sírtam, és nem győztem mondani, hogy mekkora idióta vagyok. Hangsúlyozom, hogy kellett ez a pofon, hogy végleg kiölje belőlem a fruskát, és nővé váljak, de el nem tudom mondani, hogy még egy év után is, mennyire szeretem, és mennyire hiánsyzik. Azóta rengeteg fiú udvarolt, és mindent elutasítottam. Alkalmi szinten sem volt senkim.

Annyira ragaszkodom hozzá, és ez nem megszokás, tudom.

Senki mást nem tudnék szeretni. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy más hozzámér.

Csak Őt akarom, és nagyon bánom, tényleg megváltoztam és tanultam minden egyes dologból.

Neki jelenleg nincs most senki. Mindennap látom, és csak féltve szerettetel tudok ránézni.

Nem akarom, hogy elutasítson, egyszerűen nem birom feldolgozni a hiányát. Nincs még egy olyan ember mint Ő.

Hallani sem akarok róla, hogy letegyek T-ről.

Szeretem, éps tisztelem azt az embert. annyi tervünk volt. Nem találom a helyem a világban, mellette viszont megvolt. Ő nem tipikus mai fiatal, akivel nem tudom megérteni magam. Ő volt az számomra akivel a beszélgetés eszmecsere, és a szerelem a legcsodálatosabb.

1 éve nem jutok túl, és tudom nem is fogom. Ez nem felmelegített kapcsolat lenne, és nem csak 1-2 hónapig lennék NŐ mellette. Örökre tudnám bizonyítani, hogy megváltoztam. A tűz, ebben az egészben, pedig mindig megvolt, és azt hiszem soha nem aludt volna ki, ha nem rontom el.

Hogyan szerezzem vissza?


18 kapujában /L



2013. szept. 14. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mondjuk ugyanezt elmondhatod neki is
2013. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sajnos megpróbáltam, és valahányszor komolyan elbeszélgettünk, 1-2 napig gondolkodott rajta, utána visszacsöppent a világába a "partyarcok" közé és sajnos viccet csinált belőlem a haverjai előtt.

de tudom, hogy még Ő is érzi ezt.:(

2013. szept. 14. 18:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb vége lesz a sok partinak is, és megkomolyodik... de ahhoz idő kell (és talán nem kevés). tudom ez a legrosszabb válasz amit hallhat az ember, de én is úgy vagok most hogy várnom kell. ez a legelviselhetetlenebb. de fontos a hozzáállás mert két féle lehetőség van: addig találsz mást (bármit is gondolsz most) és többé már nem agyalsz rajta (hihetetlen belegondolni de ez így van), vagy megtörténik az amire te most vágysz..de olyan nincs hogy örökké szenvedsz. vagyis rajtad múlik, de most miért szúrnál ki magaddal így?
2013. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez így teljesen világos, csak sajnos én szó szerint irtózom más férfitól, ami pedig mégjobban elbizonytalanít, hogy pont 1 hónapja vetett véget (tudomásom szerint) a kicsapongó életformájának. :/
2013. szept. 14. 18:25
 5/14 anonim ***** válasza:
hát akkor adj időt még neki, de ne zaklasd. de érezze, h ott vagy és nem léptél túl rajta. gondolom nagyon megbánthattad és a cirkusz amit levágtál most pont olyan, mint amit most ő művel veled. amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. és ezzel tisztában vagy, szóval most viseld el a dolgokat..képzeld magad a helyébe, miért akarna egy olysan lányhoz visszamenni, aki folyamatosan csak hisztizett és pórázon akarta tartani stb.stb. nem lehettek valami szép élményei az utóbbi időben veled. szóval nagyon nehéz dolgod lesz, ha azt akarod h valahogy mmegváltozzon rólad a véleménye...
2013. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő ezen már túltette magát, és ezért csinál belőled a barátai előtt hülyét. Szerintem kérdezd meg kerek-perec h mit gondol, lesz-e még folytatása, vagy ennyi volt? Vagy, hogy szeret-e még téged...?
2013. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát igen, konkrét válasz elé kell állítani, az a legjobb. ha azt mondja nem tudja, akkor valaszeg tényleg nem lépett még túl rajtad. de ha a válasza egy határozott nem, akkor ebből nem lesz már semmi. és sajnos neked is túl kell lépned.
2013. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon megbántam, és már szenvedtem legalább ugyanannyit, amennyi rosszat Ő élhettett át mellettem.

Annyira sajnálom. :( nem tudom mit tegyek

személyes találkozót kérni azért nem lenne a leglogikusabb, viszont csak itt tudom megkérdezni

Hogyan kellene közelednem? :/

2013. szept. 14. 18:35
 9/14 anonim ***** válasza:
hát mindenképp legyél határozott és ne gyere neki azzal, hogy juj mennyire ssajnálod... képzelheted, mennyire nyeregbe érzi magát tőle. legyél korrekt és céltudatos, és emlékeztesd azért, hogy ő is néha gondolkodóba esett, mikor aztán utána megbántott a barátai előtt. és hogy így jogos a kérdés benned.
2013. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, várj, és várj. Légy hozzá türelmes. Ha nektek együtt kell lennetek, akkor a sors úgyis elintézi nektek.
2013. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!