Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés

Volt egy exem akire még másfél évet vártam..

Vele 2 évig voltam együtt és halálosan szerelmes voltam.

Még mindig nem zártam le teljesen, de már a lezárás útján vagyok (és jól haladok).

Május végén döntöttem el, hogy új életet kezdek, amikor leköltöztem az ismerősömhöz. Már első nap egymásba akadtunk és úgymond összejöttünk.

Csak nekem az exem még a fejemben és a szívemen volt, így nem tudtam 100%osan magamat adni a kapcsolatban. Sokszor direkt az idegeire mentem, úgyhogy ő most úgy van velem, hogyha vele vagyok akkor egyszerűen a világból kikergetem a viselkedésemmel

ha meg nem vagyok ott, akkor rohadtul hiányzom neki.

Múlt hétvégén nála voltam és akkor teljesen jó volt minden, amin ő is meglepődött.

Elmagyaráztam neki, hogy már nincs képben az exem, és teljes mértékben rá koncentrálok. Ennek ellenére még mindig bizonytalan

és nem akar belemenni abba, hogy megpróbáljuk újra, mert már 2x megpróbáltuk (mikor még képben volt az exem), és most már fél egy újabb esélytől..

Őt meg nehéz meggyőzni, eléggé parás, mert hogy 2x megpróbáltuk már, nem akarja újra megégetni magát..

De nem fogja fel, hogy az más szitu volt, akkor képben volt az exem, most nincs senki...

Olyan se vele se nélküle, legalább is részéről, én meg ennél többet akarok.

Örülök, hogy végre van valaki, akivel boldog lehetnék, így az exem után, és mégse tudok vele az lenni, mert megint elcsesztem.


Én nyaggatom, hogy döntsön.

Tegnap már azt mondtam neki, hogy addig nem megyek haza ,míg nem dönt, és már megágyaztam magamnak. 1-2 óra múlva azt mondta, hogy akkor legyen vége, akkor megfogtam a cuccom és ott hagytam. Elindultunk haverral kocsival haza, de 2 perc múlva azt mondtam forduljon vissza. Visszamentem hozzá,

hozzábújtam, és szomorúan megölelt, de éreztem, hogy szeretetből és hogy neki is szar ez a helyzet, de nem értem minek kínozza magát ha szerelmes, miért nem hagyja, hogy bizonyítsak.


Amikor ez a téma van, hogy döntsön, hogy mi legyen velünk (legyen vége, vagy legyünk együtt), ilyenkor keserves arcot vág

amiről virít a szomorú fájdalom és a magatehetetlenség. Ilyenkor nem igazán szokott szólni, csak én papolok.


Én:

MIÉRT NEM ENGEDSZ EL???

Ő:

mert szeretlek!! ha nem szeretnélek akkor már rég mondtam volna hogy vége és páá de ezt nem tudom megtenni


Én:

<3

Ő:

nekem is ez jár a fejemben de nem tudom miért!! mit tettél Te velem?? sokszor az idegeimen táncoltál és mégis szeretlek!!


2013. aug. 20. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem novellát írtál volna, akkor...
2013. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha az emberek nem kisstílű előadásokkal, hanem őszintén fordulnának a másik ember felé, akit szeretnek, és akár a bukást is felvállalnák, de nyilt lapokkal játszanának és nem ilyen kérdések kiirásával.
2013. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én: ....

Ő: .....!

Én: Fejezd már abba! X(

2013. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hanariko ***** válasza:
Szerintem jogosan fél a 3. újrakezdésről. Hiába nincs képben az exed, bármikor újra képbe jöhet. Lehet hogy te biztos vagy magadban (vagy azt hiszed) de ő nem tudhatja... gondolj bele a fordítottjába, ha neki lenne egy exe, aki miatt (közvetett módon) kétszer szétmentetek, de ő még 3. alkalommal is akarná... sztm te is bizonytalan lennél.
2013. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!