Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy reagálnátok ha készüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha készülne a férjetekről és egy nőről + még egy pasiról fotó háromasban és ő ezt a képet kiteszi profilképnek a facebookon?

Figyelt kérdés

És esze ágában sincsen levenni sőt még ő van felháborodva hogy megkérik rá hogy vegye le.

Sőt ez olyan lány akinek minden héten másik pasija ágyában fekszik és közben van férje akivel együtt él.



2013. szept. 16. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószinüleg nem örülnék neki és kifaggatnám hogy mi ez az egész sztori azzal a csajjal meg minden , ha nem tud értelmes magyarázatot adni akkor elgondolkodnék mi is a helyzet ... Másrészt te ugyanigy tehetsz ki olyan kéet ami neki nem tetszik és akkor lehet ezen vitázni de felesleges inkább a möggöttes dolgokról kéne elbeszélgetni
2013. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak megkérdezném,hogy hogy van az a kép.Ha értelmes magyarázatot ad rá akkor okés.Ha nem bízok benne akkor meg repül

(ezért nem akarok házasodni)

2013. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És most mi is ezzel a képpel a baj? Lemert a férjed fotózkodni egy másik nővel meg egy barátjával? Te jó Isten, ez most komoly? Ne rugózz ezen. Csak magadat meg a férjedet idegesíted ezzel.
2013. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, miért kedves neki ez a kép? És tegyél fel magadról hasonlót.

De most, hogy írod, fogalmam sincs, mi a férjem profilképe :S

2013. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök hülyeség ilyenen fennakadni... A párod ha érezne is valamit a nő iránt, vagy ne adj' Isten szexeltek volna, akkor tuti nem töltött volna fel képet, hogy nehogy a gyanú legkisebb árnyéka is rávetüljön. Csak idegesíted magad is meg a párod is. Nem értem minek kell túlkombinálni mindent.
2013. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt tudni kell róluk hogy nagy barátságban voltak a csaj és a férjem.

Mentek együtt sörözni, van a csajnak egy kis boltja minden alkalommal amikor a férjem arra járt behívta kávézni.

Most úgy jön ki a dolog hogy én vagyok a rossz , én tiltom ő tőle a férjemet hogy én nem engedem ő hozzá mert én féltékeny vagyok .

Igen féltékeny vagyok de nem tiltom a férjemnek hogy ne menjen ha menni akar.

Egyenesen rosszul esik a csajnak hogy nem keressük a társaságát.

És fel van háborodva, engem látni se akar, és csak azért mert mertem neki szólni hogy vegye le a fotót mert engem zavar és mert mindenki azt hiszi hogy együtt vannak.

2013. szept. 16. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te is és a férjed is gyerekesen viselkedtek.
2013. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elég semmiség ez a kép , azt tudom, nem is a kép olyan brutális mert csak ölelkeznek 3-an, hanem az ahogy a csaj lereagálta hogy ő biztos nem törli ki mert ő nem akarja és nevetséges vagyok.

És mire válaszolni tudtam volna újabb írására addigra letiltott és nem kapta meg a válaszomat.

2013. szept. 16. 12:56
 9/9 A kérdező kommentje:

Mit kellett volna tennem? Engem már nagyon idegesített a csaj hogy állandóan csak a pénzköltés van körülötte, és egyoldalú a dolog, mindig a férjem körül lebzselt, rossz híre van ennek a csajnak.

Örülök hogy legalább nem kell aggódnom hogy mikor ugrik a nyakunkba.

Ő elvárta hogy mi meghívjuk mindig valamire minden találkozáskor de ő sose mert neki nincsen pénze.

Nem vagyunk bankárosok.

2013. szept. 16. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!