Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Mit reagálnátok, ha tudnátok hogy a barátotok/barátnőtök tartogat egy közös képet az ex-ével a telefonjában??

2013. ápr. 28. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hol érdekelne? Én nekem is vannak közös képeim az exeimmel? Én nem mutogatom a barátnöm nem kiváncsiskodik... ennyi.
2013. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmit, mit kéne? Szabad ember mindenki azt tesz amit akar.
2013. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szerintem így nem tűnik annyira hűnek hozzánk, úgy tűnik mintha még mindig vele akarna lenni és engem igen is zavar
2013. ápr. 28. 18:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy őszinték voltak az érzései a lány iránt és tiszteletben tartja az emlékeket.
2013. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszelj vele ertol,mond el,hogy teged ez nagyon zavar. Esetleg kerdezz ra,hogy neki ellenkezo esetben,hogy esne..

Egyebkent engem is zavarna

2013. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3 Mert ostoba vagy azért zavar, és mert tárgyként kezeled az embered, de nem érzelemmel.
2013. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem még régi sms-ek is vannak 3 évvel ezelőttről is, mert pont sz*rok rá, nem nézegetem és amíg a teló nem sikít, hogy a fogy a hely, addig nem törölgetem. Ennyi.
2013. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ehhez mindenki másképp áll hozzá. Van akit zavar, van akit nem. Gondolom aki féltékeny típus, azt jobban bántja. Engem igenis zavarna, de mindent meg lehet beszélni!
2013. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem épp ezért nem kezelem tárgy ként őt, mert igen is vannak érzéseim, és szeretem, ezért vagyok féltékeny, ha hidegen hagyna mit csinál és kivel, akkor kezelném tárgy ként! Amúgy nem vagyok túl féltékeny típus, de egy-egy dolog mint pl ez igen is zavar.
2013. ápr. 28. 19:13
 10/13 anonim ***** válasza:
9 Minden embernek van multja, azzal együtt lett az aki most veled van. Egy normális ember helyén tudja kezelni a dolgokat, és nem féltékenykedik.
2013. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!