Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most akkor micsoda? Bejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor micsoda? Bejönnék neki? Vagy csak valóban hülyéskedik? Részletesebben lent fejtem ki.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy csoportba járunk és mellettem ül (hosszú padok vannak 4-5-en ülünk egymás mellett), de azért ült oda, mert nem volt máshol hely. Bár utána sem ült el mellőlem. Amikor csoportmunka van, mindig megkérdezi, hogy csináljuk-e együtt (de a másik oldalán nem ül senki!). Sokan mondják rá, hogy bunkó, de szerintem tök rendes. Múltkor kicsit meglepett, amikor a szaporodási viselkedésről tanultunk, és óra elején ilyen kérdéssel hülyéskedett, hogy "Segítesz nekem fenntartani a szaporodási viselkedéseket?" o.O Mondom okééé... Elég furcsa volt. Akik nem egy osztályba járnak, nem szoktak egymás nyakába ülni, de érdekes módon sose csúszik kicsit arrébb, pedig mi sem vagyunk azok, még a tanár is azt mondta, hogy "Össze vannak ragadva? Azt kértem, üljön távolabb, fiam!" (cetlit írtunk) De érdekes módon a folyosón nem szokott köszönni, rám sem néz.

Nem értem. Most esetleg tetszem neki (lehet, hogy nem is akar semmit, csak nem tart rossz csajnak), vagy szimplán tényleg ökörködik és én vagyok "az áldozat", mert mellette ülök. Nekem amúgy nem jön be külsőre, de amúgy meg jó fejnek tartom, szimpatikus.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2013. jan. 11. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, eléggé érthetetlen, amit írtál, mármint nem a fogalmazásod, hanem ez a dolog. Nem tudok pontos választ adni, mert bármelyik állításod igaz lehet; elképzelhető hogy tetszel neki, de azt a hozzáállásából látnád, szóval ha nem köszön neked - közben meg édeleg veled az órákon - az azt jelenti, hogy vagy kihasznál valamiért vagy pedig nem tart annyira fontosnak. Az pedig, hogy olyat mondott egyszerű flört is lehetett, ez még nem azt mutatja, hogy máris az ágyába akar varázsolni téged. Viszont lehet hogy tetszel neki, csak nincs bátorsága kimutatni.


Adok egy jó tanácsot, ami minden férfira igaz; ha tetszik nekik valaki (vélhetőleg legyen nő nemű az alany) akkor mindent megfognak tenni annak érdekében, hogy a tudtára adják, és meghódítsák. Ugyanakkor ki fog derülni idővel, hogy kapcsolatra hajt vagy csak a bugyidba akar benyúlni amilyen gyorsan csak lehet.


Tudod az a helyzet, hogy ez lényegtelen amit leírtam, tekintve, hogy neked nem is tetszik. Itt a baj, mert a külseje alapján ítéled meg a legjobban, ahelyett, hogy a belsőjét is egy kicsit megvizsgálnád.


19/f

2013. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Értem én, hogy kicsit érthetetlen a helyzet, az a gáz, hogy én sem teljesen értem, ha érthető, hogy mire gondolok. Olyan zavaros :)

Amúgy pedig egyáltalán nem a külső alapján ítélkezek, mert majdnem összejöttem egyáltalán nem izomaggyal, aki nem 2 méter magas volt és még csak a sport gondolatától is kirázta a hideg, nem volt menő sem, se vagány. De aztán mégsem alakultak úgy a dolgok. A külső nem a legfontosabb nekem, sokkal értékesebbnek tartom a belsőt. Tudom, ez most ellent mond a kiírásomnak, de az az igazság, hogy ez a fiú magyarnak vallja magát, itt is született, de a felmenői arabok (apa és anya is). És tudod, az már egy kicsit másabb... Nem az a pasikinézet, ahogy te vagy bárki más kinéz, remélem érthető... :/

2013. jan. 11. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen értem! De abban biztosan egyetértünk, hogy a döntés kizárólag a te kezedben van, függetlenül attól, hogy én mit is mondok. Csupán véleményt tudtam mondani :)
2013. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van! :) Én pedig a véleményedre (véleményekre) voltam kíváncsi. És köszönöm is! :)
2013. jan. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!