Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan kapcsolatról amiben a lány14 a fiú meg18 lesz?

Figyelt kérdés
Túl nagy korkülönbség ez?

2013. szept. 18. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi
2013. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2013. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2013. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen kapcsolat is ez. Barát? Akkor ok. Barátnő, amiben a lány szeretne megefelelni a fiúnak? Ne röhögtessetek, viccenek is rossz - a fiúnak meg több esze is lehetne.


Kíváncis vagyok a szülők mit szólnak ehhez - de persze ha ne mhelyeslik, akkor az lesz, miylen szemetek, maradiak...


De tudod mit? Tapasztald meg, add meg neki, amit akar, emrt guye szeretitek egymást... Aztán jöjjön, ami jön, aztán bánd meg, madj tanuslz a hibádból. Ahogy a buták szoktak, a sajátjukból.

2013. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem elég sok...oké, hogy csak 4 év, de egy 18 éves kb. most lehet végzős, talán 11.-es, akinek az a legnagyobb problémája így a mindennapokban, hogy tanuljon, hogy le tudjon érettségizni, meg minden, egy kis 14 éves meg még általános iskolás, vagy 9.-es, akinek teljesen másabb a gondolkodása is, mint egy 18 évesnek. de ez csak az én véleményem
2013. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatom ugyan ebben a felallasban volt. Mindig akkor dobtam szerencsétlent mikor napi szinten elkezdett nyagatni azzal,hogy hálnunk kellene....XD Sose történt meg vEgül. Annál több eszem van.....de a mai fiatalok....hagyjuk!



24N

2013. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy...
2013. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még ne feküdjenek le szerintem, de 4 év az belefér, ha a fiú tud várni.
2013. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!