Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan kapcsolatról, amiben a csaj egyetemre jár, csak hétvégente van otthon, hétközben éli világát, bulizik, eljár ide-oda, akadnak udvarlói is, a pasi pedig otthon ül és dolgozik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
amíg a csaj hűséges a barátjához, nem ad esélyt semmiféle udvarlónak, akkor nincs baj
2013. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizalom kérdése az egész. Szerintem - ha nem csélcsap/ mindenkivel flörtölgetős... lányról van szó - működhet. De most tényleg, ez nem lehet szakítás oka, max. ürügye.
2013. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 invme válasza:
Nekem naggyából ugyan ez a helyzetem. A barátnőm 18 éves, kollégista. Én meg egy másik városban tanulok. Egy városban lakunk, csak ő kollégiumban van hétköznap.. De ami a lényeg, ha valaki szeret, akkor melletted marad. De ha menni akar, akkor jobb ha minél előbb megy. Mert minél hosszabb az a kapcsolat, annál rosszabb lesz elengedni egymást.
2013. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt már megtanultam, hogy interneten baromi sok össze-visszaság tud keringeni, mindenféle embertől. És egyeseknek talán elbizonytalanító tud lenni, olvas valamit az interneten. Mert van aki fix tényként kezeli amit itt olvas, gondolom minél többet ülsz gép előtt annál inkább.


Viszont amikor normális tiszta fejjel, leülsz, nem tele az itt keringő minden lány urva stb-vel,. Szerintem simán lehet, egyik barátnőm is ilyen, de jól megvannak a barátjával, nem csalja vagy bármi. Meg hát ott van sok távkapcsolat, és valamiért működnek, biztos nem lehetetlen. Ha nekik jó így akkor jó, nem kell hogy feltétlen rosszat jelentsen.

2013. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!