Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándékot adhatnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adhatnék a barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Most tekintsünk el a leharcolt, klasszikus ajándékoktól. Pl. Plüss, csoki, ruha, ékszer stb.. Valami komolyat akarok neki amiről egész életébe emlékezni fog, és mem megunható tárgy.

2013. szept. 18. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmeny ajandek (leghajozas, stb), allat (pl elefant) orokbefogadas az allatkertben...
2013. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jegygyűrű
2013. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan imádom ezeket a kérdéseket.


Ad1: Semmit, érted semmit nem írtál, hogy mit szeret, mit nem, ki ő, hány éves, miket hord, miket nem hord.


Ad2: Te vagy a pasija vagy csaja az ég szerelmére. Ha te nem tudod, mi honnnnnnan tudnánk úgy mégis?


Ad3 és ez szubjektív: Ha én pasim lenne, aki magtól nem tudja, hogy én minek örülnék, akkor inkább hagyjuk is a témát.

2013. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
döglött kutya. azt tuti nem felejti el sose. bár hamar megunja.
2013. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
magtól = magától.
2013. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vágd le a farkincádat és tömd ki vattával XD
2013. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vmi romantikus cuccot :D

arra mindig emlékeznek!

2013. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csinálj neki gyereket, az egész életében emlékezetes marad! :D
2013. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mit szeret, arra vagyok kíváncsi h milyen ötleteitek vannak. Mondtok egy ajándékot azt én tudni fogom hogy tetszene-e neki vagy nem. Nem kell ide személy leírás hogy milyen tulajdonságai vannak. Egyszerű, írjatok ötleteket -.-
2013. szept. 18. 18:13
 10/11 anonim válasza:
Bármilyen kozmetikai pipere...szempillaspirál, parfüm és hagy ne soroljam végig:) Ha tudod milyen típusú ruhának örülne akkor ruha, ékszer pl. Ötletes ajándék: saját készítésű kuponfüzetet csinálsz, a barátnőd pedig akkor válthatja be őket amikor csak szeretné..gondolok itt ilyenekre: egy mozi, gyertyafényes vacsora stb. a lányok szeretik az ilyesmit. És a kuponok már csak a te fantáziádtól függnek... Több vele a macera, de szerintem értékesebb. Vagy még egy megoldás..megkérdezed a barátnőit, hogy nincs e esetleg valami amire vágyik. Remélem segítettem:)
2013. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!