Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
egy hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel(17/L) és teljesen tanácstalan vagyok hogy mit vegyek neki, segítsetek hogy mit vegyek vagy ti mit vettetek a párotoknak? 18/F
2012. máj. 16. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos, de minden ember más, amit az én párom szeret, azt lehet, hogy a tied nem szeretné. Mivel egy hónapja vagytok csak együtt, én nem javaslok nagy ajándékot, egy csokor virág meg valami apróság.
2012. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csigát
2012. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

virágot ne, sztem az béna.

nem ismeritek a mondást? ha egy pasi virágot hoz az már rég rossz mert megcsalt...

Én egy sajátkezüleg készitett mécsestartót vagy egy cuki kis mzeskalács szivet adnék neki amire cukormázzal ráirod hogy "boldog születésnapot Kedvesem"

És ennyi, a csajok buknak a kézzel készitett cuccokra :)

2012. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csokikát és egy szál vörös rózsát!
2012. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -=Koldus=- ***** válasza:

"ha egy pasi virágot hoz az már rég rossz mert megcsalt... "


Ez mekkora egy baromság istenem -.-"

2012. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eucerin Anti Age innovatív krémet
2012. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!