Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Dundi, kövér lányok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundi, kövér lányok, van párotok jelenleg? Ha igen mióta? Ő átlagos testalkatú, vagy hozzátok hasonló?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 20:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok dagi, de van 2 baratnom, akik azok. Evek ota nincs senkijuk, de igazan jeletkezok sem akadnak. Nem tudom, hogy a testalkatuk miatt van-e igy, de valoszinuleg a koversegbol adodo onbizalomhiany is rasegit.
2013. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
Lilith1994-gyel ne foglalkozz. Egy depressziós dagi, k* szar családi háttérrel.
2013. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Van barátom, ő izmos! Féléve vagyunk együtt! 18/L
2013. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 LePeDő ***** válasza:
Nem vagyok dundi de annyira vékony sem... Bár igazából talán az átlag kategóriába tartozom azért válaszolok. Van, pár hónapja és őőő... szinte csontsovány, de én így szeretem:)
2013. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
25%
Lilith1994-egy dagi cucu malac.
2013. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
nem vagyok se vékony sem dagadt, bár ha választani kéne, akkor inkább a dagihoz áll közelebb, de nem sokkal. igen van barátom, decemberben lesz 2 éve, nagyon szeretjük egymást és ő vékony, sportos alkatú. így fogad el engem ahogy vagyok :) sőt néha még a hasammal is játszik :) köszi a kérdést.
2013. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
én meg egy ilyen csajszit keresek már mióta de nemigazán akarnak járni. gondolom önértékelési probléma miatt :) f23
2013. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18%
A duci lányok mind önértékelési hibákkal küzdenek..őket könnyü megkapni..
2013. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, én 100 kg vagyok 165 centihez, mégis nagyon válogatok és nehezen kapható vagyok.


A jelenlegi párommal 2 éve vagyunk együtt, minden tökéletes szerencsére :) Ő 187 cm, kb 95 kg, sportos-izmos.


20/L

2013. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Most esett csak le, hogy nem azért válogatok, mert olyan nagyképű lennék, vagy sok lenne az önbizalmam, hanem nagyon jól oszlik el rajtam ez a sok kiló, és nagyon nőies alakom van.

Most képzeljétek el, hogy a hülye kis 16-17 éves "pávák" odajönnek, hogy "szia, figyu nagyon bejössz, megadod a számod?", kicsit vicces. Miközben a társadalom azt gondolja, hogy senkinek nem kellünk. :)

2013. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!