Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy átlagos pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy átlagos pasi hogyan ismerkedhet meg egy hozzá hasonló átlagos lánnyal?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 18:03
 1/9 ájszíjú ***** válasza:
97%
átlagosan
2013. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Azért pisikélni már tudsz egyedül is? Abba ne segítsünk?!

18/l

2013. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. az átlagos lányok jópasikat keresnek (punci power)


Átlagos pasinak csúnya dagadt lány jut. Én is ilyen pasi vagyok, ezért vagyok egyedül inkább...

2013. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 remélem neked soha nem voltak gondjaid az ismerkedéssel ;-)
2013. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mit jelent számodra átlagosnak lenni?
2013. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18:30 : Egyszerű életvitel, nem jár el minden hétvégén valahova, megvan otthon is ha arról van szó, néha szívesen kirándul vagy megy étterembe, de ez nem mindennapos, minden hetes nála sem. Olyan kispolgári, mint én magam. Külsőtől függetlenül.
2013. máj. 23. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan pedig nincs, mindenki különleges. Inkább olyan lányt kell keresned, akinek a különlegessége kompatibilis a tiéddel. :) A lehetőségek tárháza végtelen: suli, munkahely, utca, busz, vonat, internet...
2013. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a bulizásnak nem vagyok híve, de az egyéb programokkal mi a gond? és ne legyen érdeklődő? mit takar a kispolgári kifejezés nálad?
2013. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19:54 : Nem írtam, hogy ne legyen érdeklődő, de ahogy írtam a kispolgári létformát abba nem fér bele a sűrű ide-oda való kirándulgatás sajnos...
2013. máj. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!