Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 év korkülönbség elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év korkülönbség elfogadható még?

Figyelt kérdés
A kedvesem 18 évvel fiatalabb, lehet ennek jövője?

2013. szept. 20. 11:56
1 2
 11/15 Girgoy ***** válasza:
0%

Őőőő... Ezek szerint Te nő vagy és egy gyereked korabeli fiú a párod?


Ooops... hát fordított nembeli felállással is szerintem húzós, de így meginkább, ha nem haragszol. Ennek tuttira pszichés gond van a hátterében. Neked talán valami elromlott a fiaddal és egy másik fiúpótlék kell, neki viszont anyapótlék (a legjobb esetben, de lehet durvább magyarázata is). Na mindegy, szerintem ez nem teljesen kóser, még ha olyan nagyon jól megértitek is egymást, a házastársi (és ehhez hasonló) kapcsolatok eleve másak, mint a generációk közötti kapcsolatok, egyszerűen ez egy kevert típusú, nem tiszta kapcsolat. Lehetsz Te egyfajta jótevő anyuka vele szemben, még az is valamelyest elfogadható, de ha már ebben a kapcsolatban nemi jellegre gondolsz, az pszichésen nem tiszta. A részéről sem. Szerintem ha ez csak valami kezdődő felvillanása a személyiségednek (pl. még nem feküdtetek le, csak eszedbe jutott), akkor mindeképpen erőltesd a kapcsolatot tudatosan olyan irányba, hogy te legfeljebb egyfajta tiszta távolságtartó jótevő szerepet játszol el. Akár anyai, akár tánárnői jellege van ennek, sőt ez utóbbi még tisztább, mert egy tanár is szeretheti a diákját úgy, mint egy tanár. De ennek nincs szexuális dimenziója. (Én egyébként akkor is elképzelhetetlennek tartottam bármilyen bizalmasabb kapcsolatot a diákjaimmal, amikor ők csak nálam pár évvel fiatalabb jó nők voltak. Nem, telejsen más a tanári kapcsolat, azt egyszerűen nem lehet keverni a nemek közötti kapcsolattal, teljesen működésképtelen, mert tök másképp kell tanárként és fiúbarátként viselkedned!)


Ha viszont ez már egy előrébbhaladott dolog, akkor szüntesd meg a kapcsolatot. Igen, mégpedig hamar! Tudod leginkább kinek az érdekében? A fiú érdekében! Veled nem lehet telejsen felhőtlen tioszta kapcsolata, mert tudatalatt az anyát inkább keresi benned, mint a feleséget! És ha az emebr lefekszik azzal, akit tudatalatt anyjának bélyegzett, az tudod mi? Az Ödipusz-komlplexus, számos pszichés zavart fog benne okozni (vagy már okozott is)! Képtelen lesz normális kapcsolatot kialakítani, pedig ő még fiatal. Mindkettőtöknek ki kell ebből gyógyulni, de a fiú nagyobbat szívhat, ha ez a kigyógyulás minél később történik meg és minél tovább juttok el!


Szakítsd meg a kapcsolatot! Akármilyen keményen hangzik. Rendezd a fiaddal a viszonyodat és keress magadhoz való társat, a fiút pedig ne tedd tönkre (de tudom, hoyg ze nem szándékos, de attól még tönkreteszed!) Ha nem megy magadtól, menjetek pszichológushoz.

2013. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Girgoy ***** válasza:
Hoppá, most látom hogy 2 napja testi kapőcsolat van. Akkor minél gyorsabban számoljátok fel! Komolyan! Az, hoyg ide jöttél és feltetted ezt a kérdést, jelzi, hoyg már benned is van kételkedés a dolog tisztaságát illetően. Tudatalatt a fiúban is tuttira van. Ne vegyétek figyelmenkívül a jelzést! Ennek nagyon súlyos pszichés következményei lehetnek!
2013. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Girgoy ***** válasza:
mármint 2 HÓnapja
2013. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Girgoy ***** válasza:
...és kívánok mindkettőtöknek egészséges felhőtlen kapcsolatot - egymáson kívül!
2013. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!


„Semmilyen érzelem, például a szerelem nem öregszik együtt a testtel. Az érzelmek egy olyan világhoz tartoznak, ahol nem létezik sem idő, sem tér, sem határok."

2013. szept. 23. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!