Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 évvel idősebb a pasi!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évvel idősebb a pasi! Működhet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 33 lesz a pasi akit nagyon megkedveltem de mindketten attól tartunk később kiütne a korkülönbség. Mondjuk mikor ő 2-3 év múlva családot gyereket akar! Szerintetek működhet?

2013. szept. 20. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És te tuti nem akarsz? Szerintem utálom, amikor ezt idegenektől kérdezi az egyik fél, mikor ezt k**rvára TI látjátok és érzitek!
2013. szept. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan te SZÁMOKTÓL teszed függővé a boldogságodat? Ilyen absztrakt dolgokon csúsznak el életek...
2013. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lamakid333 ***** válasza:
A feleségemmel, köztünk 11 év korkülönbség van és működik, ő 18 én 29 vagyok... Most jön az első babánk, mert MINDKETTEN szerettük volna hogy jöjjön :) Ráadásul az ő ötlete volt, én csak belementem. Szóval persze hogy működhet.
2013. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi hozzászólóval egyetértek. Köztünk 15 év van , egyenlőre korkülönbségből adódó probléma nincsen.És már több mint 2 éve együtt vagyunk. Ha jól kijöttök, az már elég jó jel szerintem. Ha tegyük fel veled egykorúval jössz össze, lehet ő kitalálja 28 évesen hogy neki gyerek kell , és te akkor mondjuk leszel 25-26 és mondjuk még nem akarsz gyereket. Nah ilyen esetben mi van? Két ember közötti kapcsolatot nem csak a kor határozza meg. Hasonló korúval is kiszúrhatsz magaddal mert cseszettül különböztök és sok a konfliktus pl. Úgyhogy szerintem működhet, de ezt nektek kéne látnotok. De ha már most ilyeneken agyaltok akkor érdekes...

23L

2013. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csak Ő félt én meg félek később nem felelek meg neki! :$
2013. szept. 20. 23:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a jövővel törődsz akkor elszalasztod a jelent, cicukám.
2013. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk 30 év korkülönbség van 11 éve együtt vagyunk
2013. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Te nem fogsz megfelelni neki, mikor sokkal fiatalabb vagy?

Szeretitek egymást, ez oké. Azt, hogy jól fog működni-e a párkapcsolat az dönti el milyen emberek vagytok!

A pénztől is sok minden változhat, de ez csak mellék,ha tényleg két intelligens emberről van szó, akik tényleg szeretik egymást

Mindenesetre sok szerencsét!

2013. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igyekezni fogunk! Köszönjük! :)
2013. szept. 22. 03:41
 10/12 anonim válasza:
15 éves voltam, mikor Ö 30, két évig jártunk és szerelmileg olyan magasra tettük a lécet, hogy ha valaki azt überelni tudja, akkor megtaláltam a Nagy Őt! :)
2013. szept. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!