Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jóba vagyok egy fiúval, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóba vagyok egy fiúval, azt mondta valamelyik nap, hogy "imádlak", tisztában vagyok avval, hogy nem vallott szerelmet. Mégis, jelenthet valamit? Én nem épp barátként tekintek rá, lehet, hogy ő se?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg akar dugni.
2013. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pinaszagot érzett
2013. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy fiúhaverom, aki sokszor mondta hogy imád meg szeret. Barátok vagyunk és én is szoktam neki mondani ilyeneket. Nem hiszem hogy komolyan gondolta :/

14/L

2013. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Imádlak nem egyenlő a szeretlekkel. Lehet úgy is mondani, hogy de imádom, meg ilyenek, de csak barátságból. Ez a szó nem mindig jelent sokat, főleg, ha hülyeségből mondja, nem is komolyan.
2013. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak meg akar dugni.
2013. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!