Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hova hívjam el az egyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el az egyik lány osztálytársamat "randira" vagy valami affélére? (8-os vagyok)

Figyelt kérdés

NE AZZAL PISZKÁLJATOK LÉCCI HOGY FIATAL VAGYOK!

köszönöm!

Aki hülyeséget akar írni az tartsa meg magának.


ja és mennyi időt hagyjak ki két találkozás között?

Persze a suliban is "együtt" lennénk valamilyen módon..



2013. szept. 21. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sétálni-beszélgetni? Sütizni? Mozi?...

Pár napot hagyj ki, meg persze függ attól, milyen jól érzitek magatokat.

2013. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy a lány mit szeret.Persze egy jó film, esetleg vidámpark, állatkert stb mindig bejön. Ha leírod a lány mit is szeret igazán, akkor ajánlok pár jobb helyet.
2013. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Báár igazából nem nagyon tudom mit szeret HÚÚ DE NAGYON csak a kutyákat imádja de őket nagyon.

Esetleg egy kutyasétáltatás?

2013. szept. 21. 20:10
 4/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom, túl fiatal vagy, nem fog összejönni.
2013. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
bocsi a szóismétlésért.
2013. szept. 21. 20:10
 6/17 A kérdező kommentje:
várom a kommenteket! köszi:)
2013. szept. 21. 20:11
 7/17 anonim ***** válasza:
A kutya téma nagyon jó :) Viccen kívül mondom, menj el vele egy kutyamenhelyre :) Hidd el furán hangzik, de nagyon jól elsülhet. :)
2013. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Menhelyre?

oda minek? van kutyusom..

elvinnénk sétálni az nem jó?

2013. szept. 21. 20:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Jónak jó az is. :) Volt egyszer egy kutya imádó lány barátom, akit elhívtam magammal a kutyamenhelyre(önkéntesként dolgoztam nyáron), nagyon örült neki, jól érezte magát a sok kutyussal, mondta hogy az egyik legjobb napja volt. :) Ebből gondoltam, hogy ez neki is tetszene. :)
2013. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ja,köszi :)

csak a közelben sincs kutyamenhely de nem is kell mondanod merre van (azért köszi)

majd elvisszük sétálni a szörnyeteget ;l


ja meg egy bajom van a kutyával: mindig akkor áll meg aknákat rakni amikor a legtöbb ember látja vagy éppen akkor csurogtat (lány kutya) és így nem mutat túl jól..

van erre valami megoldás hogy ezt elkerüljük?

2013. szept. 21. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!