Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy gyönyörű barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyönyörű barátnőm, akivel eltöltöttem eddig 16 hónapot. De az első hónap után, mikor az anyja látott engem (nem talált szimpinek) foggal körömmel tiltott. Csak titokban tudtunk mindig találkozni, volt, hogy hetente csak 1 órát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De szerettük egymást, és kibírtuk. De a napokban a rossz akarók telebeszélték az anyja fejét, és a lány kikészült, mert nem bírja a sok veszekedést az anyjával :S (miattam veszekednek) és most szakítani akar velem. Senki nem fogja így szeretni, mint én, tudom jól! Nem tudom mit tegyek?

2013. szept. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 21,a lány pedig 20.Külföldön dolgozom,de az anyja azt se hiszi el,mert akik pletykáltak rólam (alaptalanul),szerintük ez kamu.Papírokkal is tudnám igazolni,mit dolgozom,és hogy hol.Az anyja meg se akar így ismerni :S
2013. szept. 22. 10:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Már vége van....az anyja újból kiabált vele,és ez tette az I-re a pontot.
2013. szept. 23. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vége van... Hát akkor most figyelj mert egészen más szemszögből fogom megvilágítani neked a dolgot.


Miért szakított veled a barátnőd? Mert nem birja a sok veszekedést az anyjával. Mit jelent ez? Hogy a csaj azt gondolta magában: "Inkább otthon legyen békesség, de nekem így ez a fiú nem kell". Tehát inkább meghunyászkodott az anyja előtt, lemondott arról ami neki állítólag fontos volt csak hogy megfeleljen a roppant hiszékeny anyjának (Ki tudja lehet hogy mára már az anyja is telebeszélte az ő fejét.).

Amíg még együtt voltatok felhozhattad volna az ötletet hogy mi lenne ha ő is kimenne hozzád külföldre, hogy végre békében legyetek együtt. Sőt ha igazán fontos lettél volna neki Ő hozta volna fel mint ötletet! Lehet hogy eszébe is jutott egy röpke pillanatra de aztán arra gondolt: "Nem akarom itt hagyni az anyukámat, mit szólna stb".


És ez elárul neked valami nagyon fontosat: hogy ez a lány valójában még gyerek. Neki még sokkal fontosabb hogy megfeleljen a szüleinek mint hogy ha kell a saját útját járja. Hidd el szívességet tett neked azzal hogy szakított veled. (Legközelebb viszont figyelj ezekre a dolgokra is, sok mindent elárul az hogy ki hogy viszonyul a szüleihez)

2013. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van...sokszor mondtam már neki,hogy legyünk együtt suli után,vagy a suli közelébe költözzünk...de sajnos tényleg az anyja vezérli.
2013. szept. 24. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!