Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek 15évesen megenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek 15évesen megengedte az anyukátok, hogy a barátotoknál aludjatok?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal, anyával pedig nagyon jó a viszonyom mindent megbeszélünk. Ismeri a barátomat.

2013. szept. 22. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerencsère nem. Felnöve màr azt mondom, hogy 15 èveseknek mem kell együtt aludnia, mert az a felnött kapcsolatok rèsze. Intimebb dolog annál, minthogy füvel-fával átèljük, ès ennyi idösen egy fèl èves kapcsolat mèg nem a komoly kategória. Ezt nem bántásból írom egyèbkènt, hanem mert tapasztalt, felnött emberkènt már látom a különbsèget.


17 èves kortôl engednèm az együtt alvást, bizonyos idö után.

2013. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem volt barátom, de szerintem nem engedném.

Persze, 13 éves korom óta vagyok úgy igazán kíváncsi a szexre, de 17 éves koromig elég jól megvoltam nélküle. Most már sokkalta erősebbek a vágyak, de majd megoldom.


18/L

2013. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem engedte meg! Azt igen, hogy ő itt aludjon nálunk, de még azt is úgy, hogy külön szobában, szóval nem sok értelme volt... Így visszagondolva én sem engedném meg a 15 éves lányomnak, hogy együtt aludjon a barátjával. Tudom-tudom, a f**z nem csak éjszaka áll, de akkor is.


Ennek ellenére, hogy nem aludhattunk együtt 15 évesen vesztettem el a szüzességem, akkor azt hittem, hú milyen jó dolog a szex stb.. a mostani szexuális életemhez képest lófing és anno még csak nem is élveztem, persze akkor azt hittem igen :D Hiába mondanád te most azt, hogy élvezed. A szex nem 15 éveseknek való. Remélem még nem feküdtetek le.


Bár ha jó anyukáddal a kapcsolatod és azt mondod neki nem lesz szex és bízhat benned, akkor én megengedném, de amúgy nem! És nem azért mert egy maradi p*csa vagyok, vagy esetleg nem akarom, hogy neked jó legyen. Csak tapasztalatból. Barátnőim is akkor veszítették el, mint én. Mindegyik ugyanilyen véleménnyel van. Kivéve egy, aki 19 évesen. Ő azt mondta megérte ennyit várni vele :)

2013. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nálunk távkapcsolat volt és már a 16 felé voltunk, anya megengedte. Tudta, hogy bízhat bennem. Eljött a srác nyáron hozzánk egy hétre és először a kanapén ágyazott meg neki, de második éjszaka rájött, hogy nem sok értelme, mert úgyis velem alszik.

Nem történt semmi azon kívül, hogy összebújva aludtunk és ezt anya is tudta jól. Szóval szerintem minden a bizalmon és az érettségeteken múlik.


19/L

2013. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!