Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ottmaradnátok a barátotokná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ottmaradnátok a barátotoknál, ha dolgozna, és csak este jönne?

Figyelt kérdés
Az éjjel vele aludnátok, majd elmenne dolgozni, de azt mondaná, nyugodtan várjátok meg náluk, amíg este haza nem jön. Csakhogy a szüleivel lakik még. Persze nem friss kapcsolat, és kijöttök a szüleivel is, de akkor is...nem fura ez? Elvégre a szerelmetekhez mentek, nem a szülőkhöz...
2013. jún. 22. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kijönnék a szülőkkel, megkérdezném az anyját, mit szólna. Legfőképp, hogy tudnék e neki valamiben segíteni. Szerezhetsz jó pontokat náluk. Nem hátrány, ha komoly kapcsolatban gondolkozol. :)
2013. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már nem friss a kapcsolat és jóba vagyok a szüleivel és amúgy sincs dolgom akkor végülis ottmaradnék.
2013. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezném a szülőket, hogy aznap akarnak-e valami olyasmit csinálni, amibe én is be tudok szállni, tudok nekik benne segíteni. Ha mereven elutasítanak, akkor biztosan nem maradnék, ha csak udvariasság-szinten utasítanak el, akkor maradnék, és értelmesen telne velük együtt a napom.
2013. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, a szülők még örültek is neki, csak én érzem magam iszonyatosan feszélyezve. Nem tudom miért, de a kedves apuka szeret zavarba hozni. Nem évődik, nyugi. Csak 'viccelődik' ami annyira nem mindig vicces.
2013. jún. 22. 08:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, zavarban van ő is. Próbáld ki ezt a napot, hátha a szülőkkel is összerázódsz!
2013. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

ez fura lesz, de én úgy ismertem meg anyósomat, apósomat, hogy vőlegényemmel még az elején ( kb 1 hónaposak voltunk) a haverjánál voltunk és mivel 3 utcára laktak onnan mi meg 2 órára és járat sem volt már ott aludtunk náluk, persze mindenki aludt már reggel tök kellemetlen volt anyósom hozta a reggelit ágyba és tök zavarban voltam hogy máris így és még csak most mutatkozom be de tök lazák.. apósom egy kicsit fura ember érteni kell hozzá, van hogy még ha átmegyünk most sem értem mit akar mondani (másfél év után) de hát ő ilyen, anyósom szinte a legjobb barátnőm bármit meg tudok vele beszélni. szóval csak nyugi, főleg ha már ismernek mi baj lehetne?:)

2013. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is zavarban vannak! Ez most nekik is új és tanulniuk kell, hogyan is viselkedjenek a leendő menyükkel!

És ugye mostmár "tudomásul kell venniük", hogy elszálltak az évek felettük, és a kicsi fiunk nem is annyira kicsi, stb. stb.

Majd összerázódtok!

2013. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem maradnék!!
2013. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a szülőknek nem kényelmetlen, és neked is van időd, miért ne?
2013. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron sokszor volt ilyen. Az én párom 250 km-re lakik tőlünk, egy egyetemre járunk, így év közben nincs gond. Ő nyáron dolgozott, nekem viszont volt egy hetem, amikor nála tudtam lenni. 3-ig volt általában bent, én addig elfoglaltam magam, beszélgettem anyósékkal, kérdeztem, hogy nem tudok-e valamiben segíteni, napoztam az udvaron, dögönyöztem a macskájukat, stb.

Nem éreztem magamat túl komfortosan amúgy, azért mégsem otthon vagyok, meg az oltalmat jelentő párom sincs ott, ha valami konfliktus alakulna, de amúgy néha ki lehet bírni.

2013. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!