Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvesztettem eletem ertelmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem eletem ertelmet, szakitott velem, pedig 2evig jartunk es ugy erzem nincs miert elnem?!

Figyelt kérdés
nagyon megzuhantam..nincs semmi ami miatt elni szeretnek o volt a mindenem..de szakitott velem mert "tul feltekeny voltam" es neki kell a szabadsag..segitsetek..ez igy nem mehet tovabb..de ugy erzem h belul oszetortem 16/l

2013. szept. 22. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:'(
2013. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

16 éves vagy. Sajnos ez csak rosszabb lesz, de még megannyi dolog fog motiválni. Kicsit lehet, hogy neked is jót fog tenni az egyedüllét, rá fogsz jönni sok dologra és ebből tanulhattál is, hogy a következő kapcsolatodban mit nem szabad.


Fel a fejjel! :)

2013. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

gondolj arra, hogy rengeteg " sorstársad " van most is jelenleg a világban


pl. én is ismerek személyesen, sőt én is voltam így


egy tipp: én ezt úgy fogtam fel, hogy megpróbáltam kívülálló szemmel nézni azt a nőt akit szerettem, hibákat keresni és SZÁNDÉKOSAN

2013. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PureNameless ***** válasza:

3 dolog gyógyítja az összetört szivet.

1. Idő

2. Szerelem

3. Vodka

Válassz

2013. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

bocs folyt köv...... nem rá gondolni


úgy kezeltem ezt mint ha valami betegség, vagy elvonási tünetek lennének és meg akartam gyógyulni



jó gyógyszer a barátok, ismerősök, buli, a hobbid, könyvek, filmek stb... stb... amivel lefoglalod magad :) kitartást, nem nagy ügy túl leszel rajta :)

2013. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából a te korodban éltem meg egy hasonlót... eléggé megzuhantam, magamba fordultam, majdnem 2 évig szenvedtem, de most van egy lány aki "visszahozott" az életbe.

A lényeg: előtted az élet! Hihetetlenül hangzik, de jönnek még mások, lesz még napsütés az életedbe, csak ne add fel! Kitartás nagylány, bizom benne hogy menni fog :)

2013. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legnagyobb közhely és utálni fogsz,hogy ezt mondom,én utáltam,de idővel jobb lesz és jön majd más.
2013. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Idővel mástól lesz rosszabb.
2013. szept. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom..tudom..kell ido..de most valahogy ugy latom h o volt az igazi..bar ilyenkor jon az h elso szerelem....lehet..de lehet h nem..de mindenkinek koszonom meg 1x!(:
2013. szept. 23. 00:16
 10/11 anonim ***** válasza:
PureNameless ne lopd a szövegem :D
2013. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!