Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szakított velem tegnap mert nem feküdtem le vele. így visszaszerezhetném? (folyt lennt. )

Figyelt kérdés

Már egy éve járunk és régóta ismerjük egymást (legjobb haverok voltunk régen)és ő nagyon leakart velem feküdni de én nem akartam és összevesztünk és kidobott...ha elmennék hozzá és lefeküdnék vele akkor visszakaphatnám? Borzasztóan szeretem őt..

Én 15 vagyok ő pedig 17 és fél

Léygszi segiiitsetek


2013. szept. 16. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

De teljesen hülye vagy, ha ezt megteszed.


Aki csak ezért akar téged, az felejtsen el, nyilván nem véletlenül nem akartál vele ágyba bújni.

2013. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem, csak kihasználna.
2013. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Akkor megdugna, de nem jönne veled össze újra, mert eleve csak dugni akart.

Az már már kérdés, h meg fogod tenni, mert jól néz ki, és így mindent elhiszel neki.

2013. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2013. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

ha lefekszel vele akkor ő a csak kihasznált téged

én utána tükörbe se néznék

ne legyél szánalmas

2013. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Kérlek téged, mint értelmes ember, az értelmes embert. Ne tedd. Nem éri meg. Jó okod volt, hogy nem feküdtél le vele. Szerintem a srác bunkó, és nem szeret téged, ha ezért elhagyott.
2013. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Amíg "17 és fél"-t mondasz életkorra, addig szellemileg nem vagy érett semmilyen kapcsolatra.
2013. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Meg se próbált vissza szerezni. Tetű az ilyen ember. A kutyával külömbül bánnék a helyedbe.
2013. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen helyzet, mert normális esetben azt mondanám, hogy teljesen jogos volt, hogy egy évig várt és nem szakított, hamarabb. Így viszont, hogy 15 vagy meg nem biztos, hogy a legjobb ötlet elveszteni a szűzességed. Igazából neked kell eldönteni és lesz ami lesz.
2013. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nehogy lsóefeküdj vele,Te jobbat érdemelsz,csak ki akar használni
2013. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!