Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek idegenlégiós (volt) a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek idegenlégiós (volt) a párja, esetleg katona, hosszabb külföldi kiküldetésben, milyen hatással volt ez a kapcsolatotokra?

Figyelt kérdés
milyen gyakran tudtatok beszélni, vagy találkozni? Mennyire változott meg apárotok, vagy a hozzáállása hozzátok, a kapcsolatotokhoz? Nagyon aggódtatok érte? Hogy bírtátok ki?

2013. szept. 24. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém csak szimplán külföldre ment dolgozni. És elég nehezen vieselem. Havonta láthatom, igaz, van skype meg egyéb hasonló dolgok, de az mégsem az igazi. Egy ideig beéri ezzel az ember, de aztán már többre vágyik, ölelésre, csókra... na ekkor szoktam megőrülni és veszekedni, mert már nem tudok mit kezdeni elégedetlenségemben. Nagyon hiányzik.

Azt vettem észre, hogy megáltozott. A pénze jobban boldogítja, mint én. Hanyagol, nem figyel oda rám. Arra értem, hogy csak azzal van elfoglalva, ami őt érinti. Azzal már kevésbé, hogy nekem is van életem és nem érek rá mondjuk egész éjjel arra várni, hogy beszélhessünk. Ezek kissé megnehezítik a dolgunkat. Amúgy amikor hazajön, mert egyenlőre én még nem tudok kimenni hozzá meglátogatni, akkor minden oké, és boldogság van, arra a kis időre.

Nagyon sok erő és bizalom szükséges egy ilyen kapcsolathoz.

2013. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az is rossz lehet, de mi skypon egyáltalán nem tudnánk beszélni, olyan a légiónál nincs, és eleinte gondolom az újoncoknak telefonálni sem nagyon lehet, de ezt nem tudom biztosan, remélem tévedek

annyira aggódom érte, komolyan, még én is elmennék, még ha az életembe kerülne is, de nők nem mehetnek...

2013. szept. 24. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Nagyon sajnálom, bele gondolni is rossz. Levelezni sem tudnátok? Még ezt tartom a leglehetségesebbnek. Valahogy muszáj tartaniuk a kapcsolatot a családtagjaikkal. Mikor láthatod újra?

2013. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

levelezni tudunk, de úgy tudom azt is csak ritkán (kb havonta) engedik

találkozni majd öt hónap múlva tudunk, utána ha minden jól jön össze, és nem küldik messzebb, illetve anyagilag is megoldható lesz, hogy kimenjek francia országba akkor 2-3 havonta


de annyira aggódom érte, és meg sem tudom kérdezni, hogy hogy van,hetekig azt sem tudom majd, hogy él-e egyáltalán?

2013. szept. 24. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!