Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a dolog? 5 hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a dolog? 5 hónapig ki lehet bírni?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a fiú,meg vagyok én.

Amikor először találkoztunk egy irodában,megszólítótt,órákat beszélgettünk,nagyon egymásra hangolódtunk,mintha már ezer éve ismertük volna egymást.Egy baj volt:mikor először így találkoztunk,neki barátnője volt(féléve),nekem meg barátom(másfél éve).Facebookon még beszéltünk utána,de a barátom féltékenységi rohamainak köszönhetően le kellett mondanom róla,hogy bármilyen kapcsolatot is tartsak vele(nem akartam megcsalni a barátomat,errúl szó sincs).


Most ott tartunk,hogy szakítottam a barátommal(nem emiatt a fiú miatt),ő pedig a barátnőjével...Újra elkezdtünk beszélgetni.Már ott tartunk,hogy megbeszéltük,mi hivatalosan együtt vagyunk.Csak egy a probléma...Ő még 5 hónapig Németországban lesz.Nem jön haza egyáltalán februárig.

Napi 5-6 órát beszélünk.Webcamera,sms,facebook,viber egész nap.Én úgy érzem beleszerettem,Ő meg úgy érzi,hogy Ő is belém.

Lehet komolyan ilyet érezni ennyi után?1szer találkoztunk az életben,de mintha egész életemben vele lettem volna.Ki lehet így bírni 5 hónapot?



2013. szept. 24. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
5 hónap múlva válaszolok.
2013. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem tudom kibírni még 5 hónapig :DD
2013. szept. 24. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán ki lehet, ugyanúgy beszéltek tovább minden nap, csak nem kéne előre eldönteni hogy ez már egy kapcsolat. Az majd kiderül ha hazajön.
2013. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül kerültem ide :D Mi lett a történet vége?
2017. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett? Már 5 év telt el, nem 5 hónap. :D
2018. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!