Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? Hogyan...

Normális dolog ez? Hogyan lehetne egy kicsit jobb belátásra bírni hogy legalább a gyerekre legyenek tekintettel?

Figyelt kérdés
Sógornőmmel egyszerre vagyunk terhesek. A különbség az hogy nála csak becsúszott mi szerettük volna. Az a helyzet hogy nem igazán van együtt az apával mert nem igazán kér a gyerekből, de elvetetni semmi kép nem akarta. Külön laknak a srác a szüleinél a sógornőm pedig idehaza. Nem értem őket ha a srác füttyent ő rohan 7 hónapos terhesen pedig 50 kmre laknak egymástól de ha ő kéri hogy jöjjön le hozzá közli hogy ő utál itt lenni. Most a legújabb az hogy kitalálta hogy menjenek albérletbe ahol külön lehetnek a babával na igen de mind a kettő munkanélküli. Anyósom azóta egy idegroncs mert folyton csak a veszekedés megy köztük mondjuk én csak azt a szegény picikét sajnálom amibe tud az ember segít neki de ilyenkor már mit lehet tenni. Aki tud hasonlót vagy van van valami ötlete hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet az segítsen. Előre is köszönöm szépen!
2010. ápr. 27. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te dolgod, ne avatkozz bele mert az nem vezet jóra! Úgysem tudod megváltoztatni őket, de ne félj mert majd a gyerek születésével változni fognak mindketten. Valószínűleg végképp szét fognak menni a sráccal, de ne te légy ennek az oka! Anyósod is feleslegesen eszi magát, felnőtt emberek, már nem lehet megmondani nekik, hogy mit csináljanak. Inkább örülj, hogy a srác nem akar odaköltözni hozzátok! Az ő életük, majd megoldják ahogy akarják. Ha el is költöznek közösen albérletbe, nem fogják sokáig bírni mert nem lesz miből finanszírozni egyrészt, másrészt a gyerek iszonyatos költséggel jár majd ami szintén nem fog tetszeni a kedves leendő apukának, szóval borítékolható, hogy a sógornőd vissza fog költözni az édesanyjához és minden úgy lesz mint ezelőtt, csak lesz még egy csemete a családban. Tudom elcsépelt, de az idő mindent megold.
2010. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "srác" az a te testvéred???? Csak olyan furán fogalmazol, ha igen.
2010. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a férje testvére a csaj és annak a barátja a "srác".
2010. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!