Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek írjatok 1-1 dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek írjatok 1-1 dolgot, amit a férjetektől, feleségetektől, párotoktól fontosnak tartotok, hogy azzal éreztesse veletek, hogy szeret. (? )

Figyelt kérdés

Mit tartotok legfontosabbnak a párotoktól? Mi fontos nektek, amit mindig nagyra értékeltek tõle, vagy épp alapvetõnek gondoltok?

Kérlek csak komoly válaszokat adjatok



2013. szept. 25. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nagyon tudnám értékelni ha néha itthonlenne!
2013. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amit alapvetőnek gondolok pedig általában ritka hogy őszinte velem,amit nagyra értékelek tőle hogy amikor szükségem van rá segít és a hülyeségeim ellenére kitart mellettem . Amit fontosnak tartok tőle a bizalom és a szeretet
2013. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lina93 ***** válasza:

Nem kell nagy dologra gondolni, elég egy-egy apróság, mint pl.: Meghallgatja minden nap a rinyálásom.

Őszinte akármiről is legyen szó.

Mondja el, ha valami bántja, még ha nem is éppen velem kapcsolatos a dolog, de ezzel is éreztesse, hogy bízik bennem és segítséget vár, vagy csak ki akarja öntetni a lelkét.

Figyeljen arra, amit mondok neki, ne legyen 10 perc múlva az, hogy azt se tudja miről beszéltem.

Beszéljen olyan dolgokról is, amit nem osztana meg bárkivel.

Törődjön velem.

Vállaljon fel bárki előtt.

Szakítson rám időt, amikor csak tud.

Lepjen meg alkalomadtán, és nem szülinapra, karácsonyra gondolok, mert az általában olyan törvényszerű..

Inkább csak ilyen apróságokra, hogy főzőcskézzen valamit, segítsen a házimunkában, romantikusabb típusú srácok dobják fel az estét pár gyertyával, rózsaszirmokkal...

Meg még sorolhatnám... :D

Nem kell olyan hatalmas dolgokra gondolni, néha 1-2 apróság sokkal többet jelent, legalábbis nekem sokkal fontosabb, mintha mondjuk elvinne nem tudom hány csillagos étterembe, meg Hawaii-ra nyaralni, vagy hetente 600 szálból álló rózsacsokorral jelenne meg.

2013. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Nekem az lenne a legfontosabb, hogy jobban kimutassa az érzéseit ( ez általában a férfiaknál nehezen megy), mert én szeretem , ha ki vannak mondva dolgok.


27/N

2013. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nem nehezen megy, csak nem jó benneteket elkapatni. Egyfelől azokhoz a férfiakhoz vonzódtok, akik erősek, megbízhatók (biológialilag ugye nyilván ennek van értelme) ugyanakkor meg legyen érzelgős is. A kettő kicsit üti egymást.


Kérdésre visszakanyarodva, szerintem a testbeszéd fontos ilyen szempontból, érintés simogatás stb. Ahelyett hogy folyton a szavakat csépelnénk az unalomig. Ezek amúgy is közhelyes frázisok, az ember úgyis megúnja egy idő után.

2013. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" A kettő kicsit üti egymást. "


Nem is kicsit üti egymást, hanem nagyon.

2013. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nyálas és érzelgős legyen, de néha szóban is jó hallani dolgokat és bókokat. Nyilván nem kell túlzásokba esni. Ti férfiak valamiért azt hiszitek, attól kevésbé lesztek vonzóak egy nő számára, ha kimondjátok amit éreztek, pedig ez nem igaz.
2013. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ti férfiak valamiért azt hiszitek, attól kevésbé lesztek vonzóak egy nő számára, ha kimondjátok amit éreztek, pedig ez nem igaz.

"


Jajj ti férfiak :D :D

2013. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
őszinteség, gondoskodás (érdekli az egészségem például)
2013. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Törődjön velem, legyen gyengéd, megértő, bízzon bennem, legyen egyszerre barát és szerető, éreztesse, hogy fontos vagyok és hogy tetszem neki, szeresse velem tölteni az idejét, segítsen, ha szükség van rá. Tartson ki mellettem, fogadja el, hogy nem mindenben vagyunk egyformák, én legyek neki az első, álljon ki mellettem. Sokat ölelgessen, szeretgessen, nekem az is fontos, hogy kimondja, hogy szeret.


Szerencsére ezeket meg is kapom tőle.

2013. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!