Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megkérdezitek a párotoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezitek a párotoktól, akivel több éve együtt vagytok, hogy milyen számára az igazi?! Mit várnátok el? Azt, hogy azt mondja, hogy olyan mint te?

Figyelt kérdés
Páromat megkérdeztem,hogy milyen számára az igazi.Azt mondta,hogy nem tudja,elképzelése sincs. Kérdeztem,hogy ha megtalálná akkor tudná? Azt felelte,hogy igen.Persze ez nekem borzalmasan esett,hiszen ezzel ki is jelentette,hogy nem én vagyok. Így mi értelme,hogy együtt legyünk tovább?????????????
2013. szept. 21. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem meg se kellett kérdeznem. A férjem magától mondta, hogy én vagyok neki az igazi amikor megkérte a kezem.


Az már a te döntésed, hogy ezek után vele maradsz e. Én nem tenném.


27/N

2013. szept. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A férfiak nem szeretik az ilyen kérdéseket!

Ha én feltenném a barátomnak ezt a kérdést, nekem is jól esne, ha azt válaszolná, hogy én vagyok számára az igazi. Ha nem így válaszol.. annak sok oka lehet :\


Miért nem kérdezted meg tőle, hogy "én nem vagyok igazi a számodra? Akkor miért vagy velem?" (bár ez is abba a kategóriába tartozik, amit nem szeretnek)


Még annyit hozzátennék, hogy a nők maguknak generálják a gondokat. Nem kéne most ezen agyalnod és nem esett volna semmi sem borzalmasan, ha nem teszed fel neki ezt a kérdést. Tetteiben mi nyilvánul meg? Hogy nem szeret? Mióta vagytok együtt?

2013. szept. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éppen ezért én meg sem merem kérdezni. A viselkedéséből sejtem, hogy nem-et válaszolna. Pedig minden nap mondja, hogy szeret. De az egy dolog. Lehet szeretni sokféleképpen én is szerettem minden barátomat azt is aki esélytelen volt az "Igazi" szerepére.
2013. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Erről eszembe jut egy idézet:

"Lehet, hogy később kiábrándulunk, és rájövünk, hogy mégsem ő az igazi - de amíg szeretünk, addig a pár napig vagy hónapig, bizonyosak vagyunk benne, hogy "Ő az!" A szerelem élménye ezt az érzést szabadítja föl mindannyiunk lelke mélyéről: Nem vagyok többé félbetépve! Megtaláltam a lelkem másik felét!"-Müller Péter


Ha nem érzi most azt,hogy én vagyok számára az igazi, akkor miért húzzuk egymás idejét? Ezek szerint akkor nem szeret eléggé,mert ha szeretne,akkor kapásból azt mondta volna,hogy én vagyok számára az igazi. DE nem ezt felelte.

Sajnos nem is azt mutatja,hogy valaha is ez változna. 3 év után igaz nehéz is lenne bármit is elvárni ilyen téren...

2013. szept. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!