Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nem jó helyen kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem jó helyen kérdezem, de ez most nem is érdekel, lényeg hogy kiakaszt ez a fiú-lány barátság! Bővebben lent! (? )

Figyelt kérdés

Van egy lány akit kb. 2 éve ismerek, járt egy mondjuk "barátommal", mostanra ahogy vége lett jóba lettünk, és olyan jókat beszélgetünk meg minden, hogy érzem a hiányérzetét, hogyha nem beszélünk, vagy nem látom! Hiányzik, és érzem, hogy mindent megtennék érte, csak hogy neki jó legyen, viszont érzem hogy ez nem kölcsönös, mert ő nem szeret úgy mint ahogy én őt! A fiú-lány barátságba mindig az a rossz, hogy az egyik félnek kib*szottul szar, ha beszélnek, és én ezt érzem! Törődök vele, aggódom érte, néha a tudatára is adom, de tudom, hogy nem szabad!? Elfelejteni sem akarom soha, de tudom, hogy ez lenne a legjobb, de nincs az a pénz se amiért ezt megtenném, vagy megpróbálnám! Érzem, hogy szeretem... van erre valami olyan amitől jobb lesz ?? Volt régebben ilyen, idővel nem foglalkoztam vele, és már nem fáj, de őt nem akarom elveszíteni, és ez kiakaszt... :'))

22/F



2013. szept. 26. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha neki beleestél a barátságzónájába akkor úgy átnéz rajtad mint férfin, mint te a melegeken.
2013. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez már régen nem barátság.
2013. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az elsőtől kérdezem, h mivan??
2013. szept. 26. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van,sőt még rosszabbúl
2013. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezt magyarázzátok meg légyszi
2013. szept. 26. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is vannak fiúbarátaim, és egyikünknek se sz*r a barátkozás.
2013. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mi van?


Nekem úgy tünik valamit félreérthették és kötekedésnek vetted. Pedig érthetően írtam le.


Ha barátságzónájában vagy, akkor annyira tekint téged pasinak, mint te nőnek a melegeket pl. (jobb hasonlatot nem találtam).


Majd eljön az az idő, amikor még a pasis ügyeit is veled fogja kitárgyalni. Tőled vár tanácsokat.

2013. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már leesett köszi, és bocsi! :D
2013. szept. 26. 21:43
 9/11 A kérdező kommentje:
csak nem nő vagyok, de értem :D
2013. szept. 26. 21:43
 10/11 A kérdező kommentje:
a barátomat úgy értettem, mint egy fiú spanomat! :D
2013. szept. 26. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!