Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú már egy ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú már egy ideje és szeretnék tőle többet mint barátság. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá? Szeretnék vele beszélgetni facebook is, de nem gáz hogy mindig én írok rá? (ritkán van fent, de én is)

Figyelt kérdés

Van egy húga aki már nem is az mert csak mostoha tesók voltak és most a szüleik szét mentek, de amikor együtt laktak akkor is sülve főve együtt voltak. Nagyon tetszik nekem és 14 éves én meg 13. Tudom, hogy ez egy szánalmas módja a segítségkérésben egy ilyen szituban, de gondoltam mégis felteszem itt ezt a kérdést.

A válaszokat előre is köszönöm!!!:)



2013. szept. 24. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Barbizzá inkább........ Na de, hogy segítsek is, próbálj közös programot csinálni vele........
2013. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 supra01 ***** válasza:
Nyugodtan írd meg neki, hogy szeretnél vele többet beszélgetni, rengeteg félénk fiú van, aki nem mer lépni!
2013. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném hogy ő egy félénk fiú lenne.:D Bár ki tudja.:) Azért köszi.:) Amúgy közös program? Nem is tudom... és mit mondanék? Vagy hogy hívjam el?
2013. szept. 24. 19:22
 4/13 supra01 ***** válasza:
Egyszerűen írsz neki vagy felhívod, hogy ha ráér, akkor elmehetnétek megenni egy sütit vagy hamburgert vagy megnézni egy filmet, mert bejön neked.
2013. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De azért nincs közöttünk olyan nagy baráti kapcsolat mert amint említettem nem régóta tetszik és nem merek felé nyitni. Ígyis ha ő nem szól hozzám még most se beszélnénk.:|
2013. szept. 24. 19:30
 6/13 supra01 ***** válasza:

NE FÉLJ!!!!

LÉPJ!

KERESD!

Mi történhet?

Max jól érzitek magatokat és a végén döntötök, hogy szeretnétek-e komolyabbat vagy sem!

TUDOM! NEHÉZ LÉPNI! DE NE FÉLJ!!!

2013. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha mégsem sikerül akkor jövőre még a táborba se mehetek mert ciki lesz találkozni.:'D szuper.xdd de állandóan csak agyalok mindenen és nem cselekszem inkább.:( És hogy lépjek? mit mondjak? Bejössz nekem és menjünk el valahova? Ez így nem okés.:( (vagy de?xdd fogalmam nincs.:o)
2013. szept. 24. 19:47
 8/13 supra01 ***** válasza:

Dehogy lesz ciki!

Tetszik neked és megpróbálsz összejönni vele. Ha nem sikerül, akkor ennyi. Miért lenne ez ciki?

És ha összejön és egy pár randi után egy fél délután smároltok, és a szíved vadul kalimpál?

Ezt akarod kihagyni? Próbáld meg. Ő is zavarban lesz, nyugi! Lehet jobban, mint Te!

Nos?

2013. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy köszönöm ezzel rengeteget segítettél!!:)) és ne haragudj, de megkérdezhetem hogy fiú vagy lány vagy e és hány éves?:D
2013. szept. 24. 20:20
 10/13 supra01 ***** válasza:
22 és fiú, és tudod hány lányt vártam már, hogy bárcsak odajönne hozzám :D
2013. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!