Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennetek? Lefekudnetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek? Lefekudnetek a pasitokkal ha mar nem birja. Es nem szeretnetek elvesziteni.

Figyelt kérdés

#szex #szerelem #szexialitas
2013. szept. 28. 00:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem! Ha szeret, kibírja. Ha 1-2 éve együtt járnátok és akkor jelezné a dolgot, akkor el lehet gondolkozni rajta (leginkább persze akkor már azon, hogy évek múltán miért nem akarod), de két hónap után ennyire fiatalon semmiképp.

Ha nem bírja ki, akkor hidd el, jobban is jársz, ha lelép. Mert az sokkal, de sokkal rosszabb, ha engedsz neki és utána mondja, hogy ennyi volt.

2013. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De mondta nekem hogy ő miatta ne..mert szeret es megprobal varni..es..csak akkor ha en is akarom akkor csinaljuk
2013. szept. 28. 19:15
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez a puhítás.
2013. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:( de nagyon szeretem
2013. szept. 28. 19:20
 15/16 Emberek ***** válasza:
figyelj. én 16 vagyok, a barátnőm 16 lesz novemberben. kb egy fél éve vagyunk együtt, és igaz volt szó erről, de nem tervezzük még (!)
2013. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat..
2013. szept. 28. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!