Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a rosszabb:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a rosszabb: Hirtelen elveszíteni vagy végig nézni ahogy napról-napra egyre kevésbé érdekled?

Figyelt kérdés

2 éve jött az osztályba egy csaj akibe egyből beleszerettem.De elég fura volt.. egyik nap csak én érdekeltem, hagyta, hogy ölelgessem, egésznap velem foglalkozott aztán másnap még köszönésre se méltatott.Szinte átnézett rajtam.Egy hét múlva megint úgy tünt, hogy tetszik neki a közeledésem másnap a közelembe se jött.

De másokkal nem csinálta ezt. Volt, hogy amikor megkérdezték tőlünk (amikor épp öleltem az udvaron vagy csak egymás mellett ültünk órán) hogy, járunk-e azt válaszolta hogy, igen de amikor megkérdeztem tőle hogy, "tényleg??" akkor csak nevetett.

Kb. 3-4 hónapig így ment.Aztán már több napig a közelembe se jött.

Egy nap pedig már suliba se jött...ki iratkozott.Senki se tudta, hogy hova tünt hiába kérdezgettem.Nekem azt mondta, hogy Szakolyba lakik..de kiderült, hogy nem igaz.Azt is hallottam, hogy debreceni volt..de akkor mért ide járt (nyiregy) amikor Debrecenbe is van egy csomo középsuli.. Azt, hogy debreceni az osztàlyfőnök mondta amugy.

Kerestem a neten de semmi.Az osztályba senki se tud róla semmit..ami fura, mert mindenkivel jóba volt.Nagyon fura az egész....néha úgy érzem nem is létezett..de kézzel fogható emlékeim vannak róla.

Hogyan kereshetném meg? Nem is ismerem igazán..mégis Ő életem szerelme.Sose fogom tudni elfelejteni.

18/F


2013. szept. 17. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Napról napra végignézve sokkal rosszabb, mint egy kínzás. Ha hirtelen elveszted, sokkal hamarabb túl lépsz rajta, mert az elméd nem rágódik annyit. Hihetetlen, de igaz.
2013. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem pont ez a kínzás. Esélyem se volt tenni ellene.Két éve ezzen rágódok.
2013. szept. 17. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján már eleve nem is akart semmit a lány, csak szórakozott. Jó volt neki, hogy van valaki aki odáig van érte, de nem kell viszonoznia, mert neked így is ő a minden. Egy ilyen lány után ne fuss, főleg ha még szó nélkül le is lépett ezután. És ahogy látom hazudott is. Becsüld meg magad és keress egy olyat aki viszonozza az érzéseidet!
2013. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De nem csak nekem tetszett..Az osztályba még 2srácnak bejött.Az egyik jobban is néz ki, mint én.Vele mégse csinálta ezt pedig a srác nyilvánosan szerelmet vallott neki...mondhatni.

Sőt...egyszer amikor erről dumáltunk a fiúkkal mindenki azt mondta Ő a legszebb.Inkább mondjuk a kisugárzása miatt szerintem.De akkor is.. senki mással nem csinálta ezt.Pedig csinálhatta volna.Egyszer még mondta is, hogy nagyon szeret.. Nem csak nekem.. mások előtt.Tudom...érzem, hogy Ő is érzett irántam valamit.

2013. szept. 17. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!