Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még soha nem éreztem ilyet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem éreztem ilyet. Igazából ezt nem is tudom hova tenni. De ha Rá gondolok görcsöl a gyomrom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves lány vagyok. Tegnap este kimentem a barátaimmal iszogatni. (mielőtt bárki azt írná,hogy ennyi idősen alkoholizálsz stb. annak üzenem,hogy nem ittunk sokat épp annyit,hogy jól érezzük magunkat és felejtsünk el minden problémát!:)) néha ilyenkor jó a kikapcsolódás. na szóval, kint voltunk. és az egyik fiúval kézen fogva mentem, meg állandóan simogattuk egymást meg ölelgettük egymást, folyamatosan puszilgatott, majdnem lesmárolt de nem akartam,és jól is tettem mert mára megbántam volna. a lényeg, hogy több mint 1 éve már,hogy volt kapcsolatom. 2 hónapig jártam egy fiúval. 1 éve nem volt senkim, senkivel nem csináltam még ennyit se mint most ezzel a fiúval. és akárhányszor a tegnapra gondolok mikor vele voltam, visszapörgetném az időt,hogy újra ez történjen... közbe görcsben áll a gyomrom. nagyon rossz érzés, tiszta rossz hangulatom van egész nap emiatt.:') pedig annyira jól éreztem magam tegnap, annyira jó volt a barátaimmal. és a fiúval is nagyon jó volt, igazából tényleg nem történt semmi csak ennyi. de olyan jól esett, ilyenkor úgy éreztem,hogy szeretnek... de ő biztos,hogy nem érez ilyet irántam, biztos vagyok benne, hogy nem tetszem neki... soha nem voltam még ilyen helyzetben. aki tudna segíteni, (és építő jellegű kommenteket várok!) azt kérem szépen, hogy segítsen nekem! ha privátban ír nekem az is jó. de emiatt szenvedek, emiatt nincs életkedvem. szerintem az lehet ennek az egésznek az oka, hogy szerintem hiányzik a szerelem. hiányzik, hogy valaki szeressen és hozzábújjak és puszilgassam. annyira jó volt tegnap, hogy puszilgatott és ölelgetett.♥ csak a legrosszabb az, hogy biztos vagyok benne, hogy ő semmit nem érez, csak részegek voltunk picit. szóval, mit tegyek, hogy jobb legyen? előre köszönöm a segítséget.

2013. szept. 29. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
beleköthetnék pár helyen de maradjunk annyiban h majd elmúlik.
2013. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hol kötnél bele? remélem,hogy minél hamarabb elmúlik.
2013. szept. 29. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Figyelj te is írtad ,hogy nem itattok olyan sokat gondolom a fiú se én sem tudok annyit inni hogy olyant puszilgassak ölelgessek aki nem jön be (bár én lány vagyok) szóval biztos tetszel neki valamilyen szinten mert nem ölelgetett volna, beszéld meg vele az egész helyzetet jobb lesz hidd el :) Sok sikert :)
2013. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó :) de azóta történtek dolgok. a fiúnak lett barátnője, amit egyébként egyáltalán nem bánok!:) nagyon örülök,hogy boldogok. és rájöttem,hogy a fiú nem is hozzám való!:) fiatalabb nálam, hát nem egész 2 évvel de majdnem.:) és jobb így. majd megtalálom egyszer én is az igazit!:)
2013. okt. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!