Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen érezhetem a babám?...

14 hetesen érezhetem a babám? Mármint arra gondolok, hogy mintha buborékok jönnének fel a hasamba és kipukkadnának, ma éreztem először.

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén hangzik de hallottam már hogy ezek a mozgás első jelei, de ilyen hamar? ja és első babám.
2011. okt. 12. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Na hát én is ilyesmit éreztem múlt héten többször is, mintha pezsegne valami...

Állítólag ez már a baba, de el se tudom képzelni, hogy konkrétan miért ilyet érzünk.

Nekem is első babám! :)

Boldog babavárást! :)

15 hkm

2011. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen pontosan mintha pezsegne, nem találtam a megfelelő szót :) Én is gondolkodtam, hogy ez most ugyan mi lehetett, de talán a babám volt. Neked is boldog babavárást :)
2011. okt. 12. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a 15. hét végén kezdtem el érezni, nekem is ilyen buborék-szerű érzés volt, bár akkor még nem voltam biztos benne, hogy a baba az, de később, ahogy erősödtek a mocorgások már tudtam, hogy az bizony a baba volt.

Szóval szerintem őt érzed.

2011. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne, ma még csak kétszer éreztem, de olyan érdekes volt, először azt hittem, hogy a belek szórakoznak, aztán eszembe jutott hogy valahol olvastam erről.
2011. okt. 12. 16:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első babaánkat én is a 14. héten először éreztem először így,majd egyszer mosogatás közben mintha kétszer nagyon bukfencezett volna!Az nagyon érdekes volt!De amúgy az a pezsgős buborékos volt nkem is!


Az első igazi rúgást 16 hetesen éreztem!Edda koncert után vacsizni voltunk és akkor :)


Most 10 hetes vagyok kiváncsi vagyok mikor érzem a második babócánkat!


22 hós kislny és 10 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondják, akinek első baba az sokkal később érzi a baba mozgását, ráadásul nekem mellső fali a méhlepény és ezért is gondolom, hogy később érezhetem a mozgást, remélem amúgy igazatok van és tényleg őt éreztem :)
2011. okt. 12. 16:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Na most megint éreztem :)
2011. okt. 12. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Az lesz az, én is először gondolkodtam, hogy biztos csak nagyon akartam érezni és csak egy kóbor puki volt :)

Ha nem vagy benne biztos, hogy a beleid azok, akkor a baba lesz, később majd egyértelmű lesz neked is, ha picit nagyobb lesz.

2011. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Attól félek én is, hogy lehet, hogy csak annyira akarom már érezni, hogy odaképzelem :) de akkor ezek szerint nem, majd úgyis kiderül :D
2011. okt. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!