Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogyha kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha kezdek beleszeretni?

Figyelt kérdés

Lett egy úgynevezett "kamubarátom".Kicsit bonyolult,hogy miért,de a srác,aki a "pasim",a legtöbb lány szerint tökéletes...Nagyon helyes,izmos,a mosolya nagyon szép,vicces,határozott,van stílusa,sportos és van benne valami,ami megfogja az embereket.Nekem ezek sosem tűntek fel,mert 10 évig a legjobb barátom volt,csak amikor elkezdődött a gimi,megszakadt az egész.Nem haragudtunk egymásra,csak nem beszéltünk,más társaságba kerültünk.

De amikor szükségem volt rá emiatt,segített.

Már 2 hónapja megy ez az egész,senki nem tudja,hogy igazából ez csak a látszat.Vele csókolóztam először,még sose volt senkim,de ő meg tapasztalt (tudom,hogy több lánnyal is lefeküdt már)...Kezdem szeretni,de nem kéne.

Ráadásul ő is furán viselkedik mostanában,pl. augusztusban a Balatonnál eluntam az életemet és írtam neki,hogy meghalok az unalomtól,erre képes volt meglátogatni.1 hete volt a szülinapom és szervezett egy meglepetésbulit,úgy,hogy mindent ő fizetett(apartman bérlés,kaja,pia,torták),folyton meglep valamivel,de tudom,hogy ő ezeket nem gondolja komolyan.

Nem tudom,hogy mit csináljak.Annyira gáz ez az egész helyzet,azt hittem,hogy majd mások előtt eljátsszuk és ennyi.


16L



2013. szept. 29. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon sötét vagy :P Mégis mi a francért csinálna ilyeneket, ha nem szeretne téged ő is? :)
2013. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyet értek az első kommentelővel! ha bókol akkor NE utasítsd már el! jhaaaaaaaaj (-_-)
2013. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!